Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg annyira szörnyű?

Most ez tényleg annyira szörnyű?

Figyelt kérdés

Sajnos fél éve haza kényszerültem költözni 25 évesen.

A szüleim hozzám mindig szigorúbban álltak, mint öcsémhez.

Ma épp nem kellett dolgoznom és a délután folyamán megittam egy üveg sört, miközben olvastam.

Édesanyám annyira kiakadt ezen, hogy ajtót csapdosott, és nem szól azóta hozzám.

Bezzeg öcsém kitalálta, hogy másik országba kell mennie jövő héten pár napra, álítólag munkaügyben, pénzt is kért rá, le sem ellenőrzik. Holott neki volt már egy pár zűrös ügye.

Miért van ez?


25/L


2010. máj. 7. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te vagy az idősebb, az első "pici" fia, vagy lehet,hogy úgy gondolja, hogy mivel öcséd balhésabb, őt nem tudja megfogni, de téged talán.
2010. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Lánya, nem fia..
2010. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem az a szörnyű, hogy lányként sörözöl.

Próbálok ebből nem levonni semmi előítéletet irányodba, de elég nehéz.

2010. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Miér ne lehetne egy lánynak sörözni? Nem értem, hogy a sör szeretése miért egy negatív dolog egy lány részéről. Én is nagyon szeretem a sört, és én is lány vagyok. Meleg napokon én is szívesen megiszom egy üveg sört, akár egyedül is.


Amúgy meg szerintem semmi szörnyű nincs benne. Nem tudom anyukád miért akadt ki ezen ennyire, elvégre felnőtt ember vagy, és nem berúgtál egyedül, csak megittál egy üveg sört. Nincs ebben semmi szerintem.

2010. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Előző-bocs, de egy sör miatt ilyen bunkó választ írni...

Biztos kielégít másokank arctalanul beszólogatni.

Amúgy meg első válaszolónak igaza van.

2010. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát én nem értem meg édesanyád. Egyetlen egy üveg sör egyáltalán nem árt. Sőt.. Eléggé maradi anyukád lehet, és önző. 25 évesen már nem igazán tűrném el, hogy ilyen hisztit levágjon az anyukám EMIATT. De sajnos rengeteg családban van így, hogy van egy kedvenc gyerek, az kap a legtöbbet mind szeretetből mind törődésből,figyelemből, akár tudat alatt is.
2010. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
91%

Úristen, miért baj az, ha valaki megiszik egy üveg sört a délután alatt? Te jó ég... Egy nőnek csak műkörme lehet meg szolizott bőre? Nem lett részeg, nem ivott mást, elég érdekes felfogás... Mindegy.


Amúgy az első válaszolóval egyetértek! :)

2010. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

18:18

Hálistennek soha nem keresztezzük egymás útját, tehát ne aggódj...

Elég rossz hetem volt, amúgy nem szoktam inni, néha búzasört citrommal, mert az frissít.

A normális válaszokat köszönöm:)

2010. máj. 7. 18:25
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

18:18

Szerintem meg az szörnyű, hogy frusztrációdat itt éled ki.

Próbálok alkotni rólad véleményt, de csak egy szobájában nyomorgó kielégületlen balfék képe jelenik meg:)


Nem gáz az egy sör, főleg nem, ha olvastál:)

Tényleg mit is?


27/Ff

2010. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút igazatok van.Imádom a sört és nehogy már csak a pasiknak lehessen inni!Azért nem kell berúgni(egy lánynak nem áll jól), de igenis idd meg ha jólesik!35/N
2010. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!