Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg annyira szörnyű?

Most ez tényleg annyira szörnyű?

Figyelt kérdés

Sajnos fél éve haza kényszerültem költözni 25 évesen.

A szüleim hozzám mindig szigorúbban álltak, mint öcsémhez.

Ma épp nem kellett dolgoznom és a délután folyamán megittam egy üveg sört, miközben olvastam.

Édesanyám annyira kiakadt ezen, hogy ajtót csapdosott, és nem szól azóta hozzám.

Bezzeg öcsém kitalálta, hogy másik országba kell mennie jövő héten pár napra, álítólag munkaügyben, pénzt is kért rá, le sem ellenőrzik. Holott neki volt már egy pár zűrös ügye.

Miért van ez?


25/L


2010. máj. 7. 18:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Ray Bradbury: Fahrenheit 451


Igen, szerintem is csúnya egy részeg hölgy, bár részeg férfi sem túl vidító látvány:)

2010. máj. 7. 18:39
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Úú az egy tök jó könyv :)
2010. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is túlspirázta anyukád. Nálunk is ez van, én vagyok az idősebb, engem mindig mindenért csesztetnek (mintha olyan rossz lennék, nem járok el és 4.7-es átlagom van fősulin), a húgomnak persze mindent szabad. Én alig költök valamire, kb. 3000 forintot egy hónapban kajára, meg tisztálkodószerekre, az sok, de neki 2 hetente új cipőt vesznek. Ha megy valahová, akkor rögtön egy fél új ruhatár. Én meg 2-3 havonta kapok egy pólót, meg évente egy cipőt.

20L

2010. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem szörnyű, én is szeretem a sört :) Viszont anyukám előtt én sem ihatok, mert nagyon csúnyán néz, legfeljebb, ha valami ünnep van. Egyszerűen azért, mert más világban nőtt fel, akkoriban még megszólták az italozó nőket, főleg, ha egyedül tette ezt, a másik pedig, hogy félt. Ő is hallja gondolom, hogy züllenek a mai fiatalok, cigizés, ivászat, füvezés stb., bántja a szemét, ha a kislánya előtte iszik alkoholt. Nekem bátyám van, de nálunk is ez volt, neki szinte mindent lehetett, ez is a féltés miatt van, hogy a lányokat jobban kell óvni, félteni mindentől és ez a szigorban jön elő.
2010. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, aki írta, hogy lány, nem fiú vagy. :)

A sör témához hozzászólva, szerintem sincs abban semmi rossz, ha néha-néha lecsúszik egy-két sör, és ezt aztán tényleg nem kéne nemi kérdésként felfogni... Én például nem szeretem kifejezetten a sört, de néha még nekem is jól esik, dőleg társaságban.

18/L.

2010. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ez a "lányok ne sörözzenek" pont olyan hülyeség, mint hogy amelyik pasi szereti a majonézt, az biztos b*zi.
2010. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

van még egy rakás ilyen, a fiúk böföghetnek is, az nagyon vicces, lányok nem

vagy ha egy srácnak két nője van, akkor nagymenő, ha egy lánynak van két fiúja, akkor meg kur..va

2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Második vagyok, aki szerint gáz, ha egy lány sörözik.

Tök kulturáltan leírtam a véleményem, nem tudom miért kell emiatt oltogatni.

Én úgy vélem, hogy a lányok igyanak bort, martinit, koktélt stb., a sörről legtöbben izzadtságszagú szőrös férfiakra asszociálnak. Ja, meg a böfögésre.


Ugyanilyen gáz szerintem, ha egy férfi light colát iszik, vagy mondjuk valami édes likőrt.

2010. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kultúráltan írtad le a véleményed. Ismeretlenül sértegettél valakit, csak és kizárólag egy apró szokása miatt.

Legtöbb női ismerősöm szereti a sört.

2010. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Búzasört ivott nagyokos...attól nem lehet böfögni, kevés benne a szénsav..Bár te ízlésvilágod pár akkordjából ítélve maximum a Borsodit ismerheted, mint sört.

Amúgy meg az átlag beavasodott őskövület lehetsz..szerinted mit KELL tennie egy nőnek. Pfff.

2010. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!