Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tennél, valakit akaratlanul...

Mi tennél, valakit akaratlanul megbántanál és ő rádzúdítaná ezt mások előtt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó - sőt a legjobb - barátnőm. Azt hittem, mindent meg tudok vele beszélni. Aztán egy teljesen váratlan pillanatban, mások előtt rám zúdította, hogy egy csomószor megmondom, hogy ő mit akarjon, meg hogy belemagyarázom, hogy ő hogy gondolja a dolgokat, stb. Sajnos én ebből az egészből semmit nem éreztem, hidegzuhanykánt ért. Elgondokodtam, részben igaza van, ezt meg is beszéltük. Ő azóta szerinem nem neheztek rám, én viszont nem tudok túllépni azon, hogy hogyan mondta el (mások előtt, kicsit furcsa stílusban), ráadásul mennyi ideig várt vele. Egyrészt bánt, hogy ezek szerint akaratlanul bántom, másrészt kicsit rosszulesett, hogy ennyire nekem esett. Nem tudok ezen túllépni, mit kellene tennem?
2010. máj. 7. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
Mint mondtam ami neked buta az lehet hogy másnak az életénél is fontosabb. Nem mondtam hogy tedd azt amit én (az én esetem sokkal súlyosabb volt nekem, elég erős elveim vannak és van amiből nem engedek főleg hogy ott is még neki állt feljebb), csak azt mondtam nehogy már még neked álljon följebb.. Te hibázhatsz, fogadják el de ő nem? Te megsértheted véletlenül, és nem öntheti ki a szívét egy ponton mások előtt amikor már nem bírja tovább? Ő okkal tette. Adj hálát az égnek hogy a barátnőd most is jóban van veled és próbálj megváltozni. Persze nem kell elfogadni hogy valami neki rossz, de akkor nem is akarj vele lenni meg ne őt szídd.. Nem is értem mi a bajod. Miért nem állsz elé hogy nem tetszett amit tett? És ha meg is mondod mi lesz? Nem lehet visszaszívni. Mi lesz ha életedben egyszer történik veled valami rossz mások előtt? Mással naponta történik...
2010. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Úgy gondolom, hogy a barátnődnek nem kellett volna gyűjtögetni a vélt vagy valós sérelmeit.Ha igaz barátság köt össze, ahhoz az őszinteség alap.Sunyiságnak tartom, hogy egyszer csak eszébe jut, hogy egyszer tavalyelőtt

ezt vagy azt mondtad. Más barátságot keress, ahol mindkét fél a másik szemébe néz.

2010. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Úgy látszik ti tényleg nem voltatok olyan helyzetbe hogy nagyon akartok barátkozni és megfelelni... :( Még jó hogy nem fog minden kis sérelem kibukni! Van egy csomó amit nem is tartasz addig rossznak amíg össze nem gyűlik... "Ugyan mi ez már a legjobb barátomért?" de amikor már sokadszor...
2010. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!