Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akaratlanul megakad a szemem...

Akaratlanul megakad a szemem az edzőmön, pedig férjnél vagyok. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Néhány hete kezdtem edzésre járni és azt vettem észre, hogy ráfeledkezek az edzőre (szerencsére nem feltűnő, mert úgyis néznünk kell) és vonz fizikailag.

Azért nem értem, mert a férjemet szeretem, minden rendben van közöttünk és eszem ágában sincs bármit csinálni mással.

De a gondolataim edzésen elkalandoznak.

Amúgy az edző férfiként (mármint partnerként) nem kellene, még akkor sem, ha egyedülálló lennék.

Vagy csak az edzés miatt felpörgetett hormonjaim játszanak velem?


2011. márc. 9. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Mindjárt jönnek a válaszok hogy ez teljesen érthető főleg ha jó pasi az edző. Bezzeg ha mi férfiak csináljuk ugyanezt akkor hogy képzeljük...
2011. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg szerintem semmi baj nincs amíg meg nem akarod csalni a férjedet. A fizikai vonzalom önmagában nem ér annyit mint több évi házasság.
2011. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs megcsalni. Csak meglepett, hogy ilyen gondolatok járnak a fejemben.

Bűnösnek nem érzem magam, mert a férjem is bevallottan megnéz más nőket (ki nem?), de ő se csalna meg. Külön nem mondta, de gondolom fejben ő is lejátszott már pár "meccset" egy-két hölggyel.

2011. márc. 9. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondanám, hűséget fogadtál, nem vakságot.
2011. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
ebben az égvilágon semmi nincs, ők is megnézik a jó nőket és sok el is kalandozik gondolatban. Nehogy már nekünk ennyi ne járjon :) gondolom jó ránézni az edződre, kellemes és nem egy mindennapos látvány, lehet, hogy még jobban fel is pörget estére, mire a férjed mellé kerülsz.
2011. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez még nem gond.

Ok? Az h ha testmozgással és testi közelséggel járó dolgot csinál az ember akkor sokkal könnyebben összejönnek.

Pl egy társastáncosnál/korcsolyázónál már az számít furának ha nem jön össze a partnerével.

2011. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
100%
hajjaj...hányszor :P a házastársi hűségnek viszont nem az a lényege, hogy kerüljük a kísértést (azt úgysem lehet kiiktatni), hanem hogy ne engedjünk neki. egy dolog a puszta testi vágy, azt érezheti az ember egy idegen iránt is, és más dolog a hitvesi szerelem, meg a közös élet. amíg nem kevered össze a kettőt, nincs baj :)
2011. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam így. Igaz, nincs is edzőm, lehet, hogy ez az oka.
2011. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
oh ugyan már! élvezd csak nyugodtan:) persze h más is van így ezzel, nincs ezzel gond
2011. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az érzés inkább olyan, hogy ha nem lenne senkim, akkor egy alkalommal megpróbálnám :)

De a jelenlegi helyzetben eszembe ágában sincs.


Tegnap egyébként szóba került és utaltam rá, hogy az edzésen vannak figyelemfelkeltő férfiak - férjem szerintem összerakta, hogy mire gondolok. Egyetlen reakció: "Jó, ott csak pasik vannak. Én meg be fogok iratkozni aerobikra és a csajokat fogom nézegetni!"

Háát, most őszinte kíváncsisággal várom, hogy aerobikra járjon. Sőt, el akarok menni megnézni, ahogy 20 nő között ugrál az "ég a zsír, ég a zsír!" vezényszavakra :)

2011. márc. 10. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!