Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom félni?

Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés
Férjemmel pár éve együtt regisztráltunk a Facebookra.Sosem titkolóztunk egymás előtt, egymás jelszavát is tudjuk, azaz tudtuk, mert ő megváltoztatta pár héttel azután, hogy külföldre ment dolgozni! Szerintetek miért tette? Nő lehet a dologban? Soha nem titkolózott, és ő is bármikor beléphet az enyémbe, így nem értem ezt az egészet.
2017. jan. 31. 12:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
90%
Azért kézdezz rá szerintem.
2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
42%

Aki szerint egy házasságban a magánszférát a facebook jelenti, az beteg, vagy még soha nem élt házasságban.


Ha most változtatott jelszót, annak oka van. Ami kb. sejthető.

2017. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
39%

Biztos, hogy egész nap dolgozik? Nem más köti le?

Mondani bármit lehet

2017. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%

#22: Akkor én beteg vagyok... :D

Természetesen nemcsak ez jelenti azt, de annak szerves része. Ugyanígy a telefon, és az e-mail fiókok is.

2017. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
55%

Lehet ezen vitatkozni,hogy normális -e ,hogy tudják egymás jelszavát a párok..De szerintem itt nem ez a lényeg,hanem hogy ti úgy döntöttetek,hogy megadjátok egymásnak, ő mégis megváltoztatta a sajátját,hogy te ne tudd.

Én megbeszélném vele,hogyha hazajön,hogy miért csinálta.

Egyébként én úgy vagyok vele,hogyha valaki megcsalt,akkor csak van annyi esze,hogy kitörli az üzeneteket, vagy éppen nem facen,hanem sms-ben beszéli meg , amihez jelenleg nem férsz hozzá.

Szóval én nem gondolkodnék egyből azon,hogy megcsalt,de nyilván nem érteném,hogy minek adta meg anno akkor a jelszavát,ha nem akarja ,hogy tudd?

2017. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös csak telefonon tudom megbeszélni vele,mert 800 km választ el minket,és még jó pár hét mire haza jön,addig meg nem szeretnék várni a megbeszéléssel. :( De nagyon köszönöm a válaszodat,és persze másoknak is! :)
2017. jan. 31. 16:11
 27/45 anonim ***** válasza:
34%

Én azt nem értem, hogy mit kerestél a facebookjában?

Mi is tudtuk egymással a férjem jelszavait, sőt, el is voltak mentve a böngészőben, mégsem jutott eszembe 5 éven át a tudta nélkül belenézni egyik fiókjába sem.

Igaz, bele kellett volna, ugyanis kb. 20-25 különböző nővel szexchatelt rajta, némelyik ráadásul közös ismerős volt. Akkor jöttem rá, amikor egy saját linkemet kerestem az előzmények között, és feltűnt a sok ismeretlen női név.

Szóval neki még csak a jelszavát se jutott eszébe módosítani.

Rengeteg férfi használja egyébként erre a facebookot, nagy a kínálat. Vannak kifejezetten ilyen csoportok is.

Lehet, csak így akarja levezetni a feszültséget, végül is most nem vagy ott neki. Esetleg csak megunta, hogy mindig kotorászol utána.

2017. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, ne hantázz már!


Minden este vidohívás van nálatok! Egyébként nem mindegy, hogy telefon, vagy más módon? A lényeg az úgy is, hogy őszinte veled, vagy sem!


Egyébként meg ritka nagy ostoba volt a kérdező, hogy felnőtt nő, és 4 gyermek anyja itt kérdezősködik, hogy a férje miért csinálta ezt?


Honnan tudjuk mi ezt bammmeg???


MI nem vagyunk a férjed, ezt jegyezdd meg! Nem látunk bele a fejébe, és mi nem az ő gondolatait tudjuk közvetíteni!!


4 gyerek anyja... Anyám...

2017. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg gyanús. Itt a legtöbben ugyanúgy gyanakodnának, ha az ő férjük tette volna.
2017. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
59%

24-es:

A 22-es vagyok. Mivel a házastársammal megosztom az agyam, a szívem és a testem is, így az idegenekkel folytatott kontaktust nem tekintek privát szférának. Ugyanis idegenekkel történő bármi nem érhet fel ahhoz a privát közösséghez, melyet vele alkotunk ketten.


Így a privát szféra az idegenek felé a házastársammal közös dolgaink, nem pedig fordítva.

2017. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!