Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hülye?

Szerintetek én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Hátt azvan, hogy anya szerint bezárkózott vagyok, mert alig beszélek vele, de közben meg nemtudom nincs olyan sok mondanivalóm...lehet hogy télleg bezárkózok, de én sem tudom, hogy miért és nagyon zavar....nemtudom normálisan összeszedni a gondolataimat tényleg halk vagyok, nem sűrűn beszélek, de egyszerűen nemtudok megváltozni próbáltam, de nem megy, én ilyen vagyok.. szerintetek mit csináljak?

(bocsi kicsit hosszú..) 14/L


2010. máj. 6. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2010. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Titokban biztos finn vagy, csak nem tudsz róla. :)

Egyébként semmi baj sincs azzal, ha hallgatag vagy. A bőbeszédűség engem sokkal jobban tud zavarni, mint a hallgatagság.

2010. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:D Utolsó mire utaltál a finnekkel kapcsolatban?
2010. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj,vannak ilyen halkabb szerényebb emberek is,akár fiúban akár lányban...,és nem a szellemi szintje miatt ilyen,hanem egyszerűen csak szótlanabb..,van olyan srác akinek áldás egy ilyen ,egy folyton csipogó nő után...:XD 24F
2010. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem is mindig mondja anyum h miért nem mondok el neki semmit (mert nem szoktam pasikról meg hasonlókról beszélni) de mondom, mert nincs mondani valóm:/ de nem hiszi el, azt hiszi, hogy titkolózok, pedig csak én egyszeráen nem szeretem az ilyen dolgokat megbeszélni sekivel:S
2010. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A hallgatag ember megfigyel, ha valamit nem ért kérdez, informálódik, megjegyzi, aztán később mikor már lesz egy kis önbizalma a témában, akkor majd beszél.


Ezáltal értelmesebb lesz mint mások, akik ugyanezt az idejüket csak a fecsegésre pazarolták.

2010. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkitől. sokat segítettetek:)
2010. máj. 7. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!