Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a hülye?

Szerintetek én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Hátt azvan, hogy anya szerint bezárkózott vagyok, mert alig beszélek vele, de közben meg nemtudom nincs olyan sok mondanivalóm...lehet hogy télleg bezárkózok, de én sem tudom, hogy miért és nagyon zavar....nemtudom normálisan összeszedni a gondolataimat tényleg halk vagyok, nem sűrűn beszélek, de egyszerűen nemtudok megváltozni próbáltam, de nem megy, én ilyen vagyok.. szerintetek mit csináljak?

(bocsi kicsit hosszú..) 14/L


2010. máj. 6. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

SEMMIT!


éldd az életed.

mindenki más. nincs két egyforma ember. egyik társaságkedvelő, a másik nem


sokan vannak még ezzel így.

2010. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelnek dolgok? Esetleg arról tudnál beszélni. Vagy kérdezd meg anyukádtól vagy valakitől h mi történt ma velük vagy h mi volt suliban.

Ha nem is sikerül egy próbát megér :)

2010. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Tanulj meg kérdezni! Kérdezgesd anyukádat a gyerekkoráról, kérdezd meg, milyen volt a napja a munkahelyen, mit álmodott, mi volt a kedvenc étele kiskorában, hogy bántak vele a szülei, stb... Biztos nagyon fog örlni, és hátha ledől egy-két jéghegy köztetek.
2010. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció azért két emberen múlik, tehát valószínűleg nem csak a te hibád a dolog...
2010. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Mindig is ilyen nőt akartam.:D
2010. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is
2010. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban ez gyakran így van.

Kimi Raikönen meg mindin szituban ilyen, csak akkor szabadúl fel ha iszik, szinte mint én.


Én nem nagyon tudtam megnyílni a középsuliban, sem a fősulin. Ott nem is lettek igazi barátaim. Viszon két jó gyerekkori baráttommal a mai napig legjobb barátok vagyunk, és két idősebb (30as) jó barátnőm is van.

Úgyhogy én a suliban vagyok így. Pedig nem a külsőm miatt van, mert jól nézek ki, barátom is. De nem tudom én gyerekkorban tudtam életre szóló barátságot kötni. Szerintem ez a rosszabb, mert az, hogy tini körban a szülőkkel nincs közös téma az gyakori.

21/l

2010. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Van barátom és párkapcsolatot könnyen tudtam alakítani mindig. De a suliban szinte ki vagyok közösítve.
2010. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, es mar 40 eves. Meg elek. Siman lehet elni ilyen stilussal.Biztos muveszlelek vagy, vagy egyszeruen csak komoly dolgok foglalkoztatnak, nem hoz lazba, hogy becsodolt az ujabb gyozike show. Van aki iszonyat nagyra fog teged ezert ertekelni!! :-)
2010. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak pusztán csendes vagy. Ez nem baj :)
2010. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!