Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adhatnék...

Milyen ajándékot adhatnék emlékül egy 35 év körüli házaspárnak?

Figyelt kérdés
Sajnos elköltöznek elég messzire és én szeretnék adni nekik valami olyasmit amiről ha ránéznek eszükbe jutnánk, én és a kisfiam.
2010. máj. 6. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy közös fotó rólad és a babáról egy szép keretben.
2010. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kép nem rossz ötlet, de adhatnál esetleg fotókönyvet is ha vannak közös emlékeitek. Pl.: egy túra amin együtt voltatok, az esküvőjük, a baba keresztelője, de még ha nem is voltak ott vagy te nem voltál a mennyegzőn akkor is szép emlék. A Rossmannba és Müllerbe is lehet ilyeneket csináltatni.
2010. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a közös fotó,de olyan amin a házaspár is rajta van:)Ha ránéznek eszükbe jut majd minden szép emlék...
2010. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gruppen: 3as, 4es, 5ös.
2010. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajzolj vagy fess nekik egy tájképet!
2010. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!