Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható kérések ezek?...

Elfogadható kérések ezek? Vagy tehetek bármi mást?

Figyelt kérdés
7éve vagyunk házasok és van két szép gyerekünk is. A kicsi 4hónapos. A régi alakomat szerencsére könnyen visszanyertem, mindig vékony lány voltam. Viszont a melleimet nagyon megviselte/megviseli a szoptatás. Meg közben az idő is szalad, nem vagyok már 18. (26 leszek nyáron)A párom tegnap azzal állt elő, hogy ha már a kicsi sem szopizik, csináltassam meg a melleimet. nem akar nagyobbat, csak "varrják fel, mint a ráncot". Nekem ez nem jutott eszembe, soha nem gondoltam rá, hogy szükségem volna ilyen beavatkozásra. Anyaként nem óhajtok melltartó nélkül napozni, vagy egyáltalán utcára menni. Attól félek ha nem egyezek bele, ez a házaséletünk rovására mehet. Vagy hülyeség?
2010. máj. 6. 11:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik meg azért panaszkodnak hogy a párjuk nem áll mellettük, nem támogatja őket a mellműtéttel kapcsolatban
2010. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék,ha a férjem felajánlaná.
2010. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne szidjuk már a férjet. Miért baj ha esetleg jobban szeretne olyan cicit nézni, fogni ami nem lógós, plötyi
2010. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Hááát... attól függ, hogy mondta.

Ha így is tetszel neki, és csak mint lehetőség merült fel, hogy nem szeretnéd-e, akkor még elmegy.

Ha felszólításként hangzott, akkor igen, rámehet a házasságotok, de nem arra, hogy lóg a melled és "öregszel" (te jó ég, én 33 vagyok, és hónap végén megyek férjhez, gyerek még sehol, és nem érzem magam öregnek!), hanem arra, hogy a párod nem fogad el olyannak, amilyen vagy. Ez nem csak az ő baja, hanem neked is komplexusokat fog okozni. Elfogadás és önbizalom nélkül pedig senki nem képes normális kapcsolatra.

2010. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én valanmiért azt gondoltam hogy nem "parancsként" hangzott el :)

Hanem csak egy lehetőség, egy kérés

2010. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Hímsoviniszta disznó!
2010. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!