Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható kérések ezek?...

Elfogadható kérések ezek? Vagy tehetek bármi mást?

Figyelt kérdés
7éve vagyunk házasok és van két szép gyerekünk is. A kicsi 4hónapos. A régi alakomat szerencsére könnyen visszanyertem, mindig vékony lány voltam. Viszont a melleimet nagyon megviselte/megviseli a szoptatás. Meg közben az idő is szalad, nem vagyok már 18. (26 leszek nyáron)A párom tegnap azzal állt elő, hogy ha már a kicsi sem szopizik, csináltassam meg a melleimet. nem akar nagyobbat, csak "varrják fel, mint a ráncot". Nekem ez nem jutott eszembe, soha nem gondoltam rá, hogy szükségem volna ilyen beavatkozásra. Anyaként nem óhajtok melltartó nélkül napozni, vagy egyáltalán utcára menni. Attól félek ha nem egyezek bele, ez a házaséletünk rovására mehet. Vagy hülyeség?
2010. máj. 6. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlik a házasságod,akkor ott már elég nagy baj van. Más problémája lehet a férjednek. Nem a külsőnek kellene a döntőnek lenni.
2010. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

nem muszáj megcsináltatni,de ha megnézed,akkor tényleg nem szép látvány...

annyira nem bonyolult műtét,ha meg anyagilag sem megterhelő,ennyivel én a kedvébe járnék(nah meg magamnak is tetszenék jobban)

2010. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A mellnek kell ido, mire a szoptatas utan viszonylag helyreall. Gondolj bele, hogy a zsirszovet atadja a tejmirigyeknek a terepet. Es ez nem ket nap, mire vissza alakul. Persze nem lesz olyan, mint volt, de mindenkeppen adj idot magadnak. A ferjedet meg tedd helyre, mert gondolom nek a koldokodik lognak a melleid. Neki ezen mulik, hogy szeret-e teged? Akkor csinaltasd meg, ha te sem vagy veluk megelegedve, ne pedig a ferjed kedveert. Nem neki kell kes ala fekudnie, es nem neki fog fajni meg utana hetekig, hanem neked. Ja, es nem o hordta ki a 2 gyereket es szoptatta oket, ugyhogy jobb lenne ha ezeket is figyelembe venne...
2010. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyezz bele, ha ő is meghosszabbíttatja a farkát.
2010. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
aranyos, de azt inkább nem kérném! :)))
2010. máj. 6. 12:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérés elfogadható vagy elutasítható. Te döntöd el.


Egy ilyen kérésnél nekem az ötlik eszembe, hogy vajon a konkrétum mögött van-e általánosság? Tehát számomra ennek az az üzenete, hogy törődj jobban magaddal, legyél igényesebb, öltözz szebben stb. Ha ez mind megvan és még mindig megmarad a kérés, akkor jön az a gyanú, hogy az ő számára van kiemelt fontossága ennek. Ami mögött lehet valamilyen probléma, ami elsősorban a párod problémája, annyiban a tied, ha tényleg a kapcsolat rovására megy. Akkor viszont ez egy komoly, átbeszélendő téma.

2010. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én elég hiú ember vagyok. vagyis a külsőmre soha senkinek nem lehetett panasza. anyósom szerint még anyaként is nőcis vagyok.
2010. máj. 6. 12:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban hiú vagy, akkor gondolom, ezt a férjed is tudja rólad, és ezért merte felhozni a dolgot, és gondolom, úgy gondolhatta, hogy magadnak is jobban tetszenél. Én is úgy gondolom, hogy ez emberfüggő, de nem "válóok", ha valakinek a férje ezt kéri. És tényleg nem arra kért, hogy megnagyobbísd, csak hogy legyen szebb formája...
2010. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl lihegni.Nem mondta,hogy akkor elválik stb.stb.Csak felvetette,mint ötletet.Mint bármi mást.Te döntesz,hogy szeretnéd-e vagy nem.
2010. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi rossz. A férjed őszinte. Ha van rá pénzetek akkor miért ne? De a felső írásodból úgy néz ki te is az tipikus ősanya vagy aki ha szült akkor már örökre Anya marad akinek nem szabad jól kinézni és a gyereken kívül másra gondolni. Gondoldom a férjed maga miatt kéri és szerintem neked sem enne belőle semmi bajod.
2010. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!