Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ahol lakom nem sok bnöm van,1volt akivel sülve főve együtt voltunk mert egyikünknek se volt sokáig komoly kapcsolata,ő már azóta talált vkit ráadásul dolgozik is és azóta alig keres.A lényeg h az a baj, h egyedül érzem magam.Nincs baráti társaságom, már bulizni is egyre ritkábban járok, ennek anyagi okai is vannak meg egyedül nem is akarok.És félek h ez nyáron csak rosszabb lesz.Nincs vmi sok önbizalmam,pedig mások szerint lehetne, szóval teljesen tanácstalan vagyok, tudom h új embereket kellene megismernek, de így nem tudom h hogy...

19/L


2010. máj. 5. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
legyél nyitottabb, lazulj el :D És mosolyogj sokat ;)
2010. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele... hol laksz?
2010. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hol laksz?Barátügyileg én sem állok jól,ha gondolod,írj!
2010. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vok.

22/L

2010. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
békés megyébe.Az h hiába megyek bulizni is, nem nagy városba lakok, tele van kis 15évesekkel, párszor voltam máshol is,de ott is ugyan ez volt a helyzet.Probálom nem görcsösen keresni az igazit,de egyre rosszabb,ráadásul ebbe a "barátnömbe" is csalodnom kellett, h ilyenkor meg már nem kellek neki :S
2010. máj. 5. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hülyeség, amit javaslok, de ha nagyon akarod, sikerülhet kikecmeregni a kátyúból. Szerintem nem nagyon szabad önsajnálatba süllyedni, és sírni a barátnőd után, önbizalomhiányra, a magad hiáztatására pedig végképp nem.

Új embereket kéne megismerned. Valami olyan elfoglaltságot találni a munka utánra, amiben jónak, amilyen területen nélkülözhetetlennek érzed magad. Nem pénzért, hanem csak célért, talán segítő szándékból csinálni valamit. Én pl. öregek otthonába jártam néniket látogatni, aztán amikor elköltöztem, kutyamenhelyen dolgoztam, aztán egy gyerekotthonban vállaltam besegítést. Csupa érdekes embert ismertem meg, új barátokat szereztem, egy csomó mindent tanultam, és sokkal érzékenyebb lettem a mások problémáira.

Nem tudom, miért kapaszkodsz annyira másokba, de biztos vagyok benne, hogy csomó értékes tulajdonság van benned, amiket ki kéne bontanod.

Csak bátorság, fel a fejjel, és élezd az életet!

2010. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43!


Szerintem a kérdezőnek épp elég problémája van,nem hinném,hogy mások gondjai hiányoznak neki...

Lelkileg maga alatt van,ha elmegy egy idősek otthonába ahol több a sérült ember mint a civil életben csak rakódik még rá a lelki teher...,túl fiatal,hogy így éljen.

2010. máj. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!