Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamák! Kit szerettek...

Nagymamák! Kit szerettek jobban, a gyereked vagy az unokád?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Emberek! Most komolyan! Ez milyen kérdés? Rosszul van feltéve! Nekem két lányom van, az egyik 7 éves, a másik 3 hónapos, én 34 vagyok. Édesanyámat megkérdeztem, a következőt válaszolta: mindhárman egyforma szeretetet kapunk, de! Az unoka más, mert őt jobban lehet kényeztetni, hiszen a nevelés már a szülő dolga. De soha eszébe sem jutna az, hogy az unokáját jobban szeresse, mint mondjuk a saját gyermekét.
2010. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kb egyforman szeretik oket, maximum a sajat gyerekuk iranyaba billenhet kicsit ki a merleg.
2010. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szeretetet méricskélik, az már nem szeretet. Üzenem a kérdezőnek is.
2010. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagymamám jobban "szereti" az unokáit mint a gyerekeit. Többet érdeklődik felőlük, többször mondja, hogy találkozni szeretne az unokáival, mint a gyerekeivel.
2010. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!