Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamák! Kit szerettek...

Nagymamák! Kit szerettek jobban, a gyereked vagy az unokád?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekemet, az unoka már nem a saját gyerekem.
2010. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Első, te egy akkora barom vagy...

Én ugyan nem vagyok nagymama, de az anyósom azt mondta, ő jobban szereti az unokáit, mert ott a felelősség nem az övé.

2010. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, most látom, törölték az elő hozzászólót...
2010. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát én kikérem magamnak hogy anyám jobban szeresse pl. a testvérem gyerekét mint engem! Én vagyok a gyereke! És ha nekem lenne gyerekem én is őt szeretném jobban nem az unokát. Az unokát szeressék a szülei.
2010. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Most azért pontoztatok le, mert megírtam anyósom véleményét? Ezt ő mondta, nem biztos, hogy ez az én véleményem is!
2010. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a tapasztalatom az,hogy unokázni azért jobb nagyiknak mert az unokák picik,lehet Őket babusgatni stb.De a gyerekeiket már nem.Bár az én anyósom bebizonyította hogy szereti a fiát csak kimondva szereti de őszintés soha sem szerette.Mikor meg született a fiúnk minden cselt bevetett,hogy elvegye tőlünk a kicsit-.Messze menőleg elment gyámügy,védőnő stb.Pedig semmi oka nem volt erre a lépésre.Csak Ő úgy gondolta nála jobb helyen lenne a gyerekünk.Az ilyen szülő anya nem anya!!azóta 1x kibékültünk vele de semmit nem változott,így végleg lemondtunk a nagymama társaságáról.A statisztikák,és hatóságoknál tett feljelentések alapján a mai nagyik már nem anyák,csak megkaparintós nagymamák akarnak lenni!!Most azt mondják a nagyszülők elvetem tőlük a fiúkat,nem tudom,és nem is akarom megérteni,hogy egy 33 éves férfi családot alapi férj,és apa lesz akinek első a felesége gyerekei,mért is bűn.
2010. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés nem igazán jó, mert nem jobban vagy kevésbé szereti valaki a gyerekét/unokáját, csak másképp.

A saját gyereknél sokkal nagyobb a felelöség, az unokánál már lazábban áll az ember hozzá, mert a fö felelöség a szülökön van.

2010. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Hogy lehet saját gyermekeinket másképpen szeretni mind unokáinkat?Szerintem semmi köze a felelősséghez,a lényeg a nagyszülők intenzíven élik meg az unoka születését.Vagy unkán akarnak bepótolni azt a dolgokat amit az Ő gyermekeiknél kimaradt.


Az én gyerekeimet senki,és semmi nem pótolhatja,és senkit sem tudnék mind édesanya Ő náluknál jobban szeretni!!

2010. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez két különféle szeretet. Hiszen a nagyi csak a saját gyereke életébe szólhat bele..de abba hogy az unokája mit csinál abba nem..mert az nem az ő dolga..jó most nem nagydolgokra gondolok de nekem nagyim azt sem tudja hogy barátom itt szokott aludni mert ő tuti nem engedné.:D szerintem mindkettőt szereti..csak máshogyan..
2010. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szeretem az unokámat, már gondolkoztam, kit jobban, mert ő még kicsi és törékeny, de talán picivel jobban a gyerekeimet.Ők az életem teljes részei, velük éltem, én szültem, neveltem őket, de biztos vannak , akik másképp látják.
2010. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!