Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs amiért éljek?

Miért nincs amiért éljek?

Figyelt kérdés

Több éve gondolkodom azon, talán jobb lenne ha én nem élnék.

A családom gyűlöl... számukra én vagyok a legrosszabb, leghülyébb, legcsúnyább, legkövérebb... egyszerűen csak egy felesleg. Bár elmondanák miért gyűlölnek.

Nincs hova mennem, nincsennek barátaim dolgozom de alig keresek valamit így albérletet sajnos egyedül nem tudnék fenttartani.

Szeretnék inkább csak egyszerűen nem létezni, hisz nincs akinek fontos legyek.

Minden nap azt kívánom bár másnap nem ébrednék fel.

Tudom nem kéne ilyeneken gondolkodnom de csak ez jár a fejemben.

Nincs miért élnem...



2017. jan. 17. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

És mi lenne ha a nyafogás helyett kivételesen mást csinálnál? Például jobbá tehetnéd az életedet.

Gondolom egészséges vagy. Van két lábad, karod. Jó a látásod, jó a hallásod, nem vagy sem szellemi sem testi fogyatékos.

Akkor tessék változtatni az életeden.

Keress jobb munkát. Merj barátkozni másokkal. Tanulj valamit. Utazzál. Olvass, kirándulj, fogadj örökbe egy kis állatot stb. Ha csak nyafogunk akkor semmire sem megyünk.

2017. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, hogy így gondolod...viszont a boldogságért megkell küzdeni néha még akkor is ha az embert a közvetlen környezete is bántja.

Ha van kedved beszélgetni írj nekem privátba....szívesen meghallgatlak és beszélgetek veled.

2017. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Lájvozz a youtube-on mint Molnár Krisztián!
2017. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

"Nincs hova mennem, nincsennek barátaim dolgozom de alig keresek valamit így albérletet sajnos egyedül nem tudnék fenttartani."


És tettél az elmúlt 5 évben bármit, hogy ezen változass? Tanulás, nyelvtanfolyam, költözés, munkahelyváltás, társbérlet keresése? Otthonról kimozdulsz, vagy várod, hogy majd bekopogtat pár vidám ember és megkérdezi, hogy "lakik itt egy jó fej csajszi?"

2017. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj, teveled magadnak kell foglalkoznod elsősorban és ne várd, hogy mások foglalkozzanak veled, mert alapvetően mindenki saját magával foglalkozik. Hogy te miért vagy ennyire tunya, azt neked kell legjobban tudnod és hogy miért nem csinálsz magadnak életcélt, az is csak te tudod.
2017. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
13 évesen én is ezt gondoltam. Aztán kinőttem ezt a korszakot.
2017. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jóval idősebb vagyok mint 13 de ez lényegtelen

Köszönöm a hozzászálásokat sziasztok.

2017. jan. 17. 18:01
 8/13 Snorri ***** válasza:
64%
Amíg egészséges vagy, addig mindened megvan, hidd el! Addig van lehetőséged, hogy változtass!
2017. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Biztos van, amit szeretsz csinálni. Pl. olvasás, rajzolás. Ezzel elfoglalhatod magad, ha otthon vagy.

Járj el sportolni, segít a fogyásban is, és sokkal jobb lesz a közérzeted is, a mozgás tényleg boldogsághormonokat termel.

Akár sport közben is lehet ismerkedni. De ha nem, akkor próbálj valamilyen közösségbe járni, ami hobbihoz kapcsolódik pl. De vannak egyházi közösségek is, ha pl. tartozol valamelyik egyházhoz. Vállalhatsz önkéntes munkát, ott biztosan jó közösségbe fogsz kerülni.

Szüleidnek nem tudom, mi bajuk lehet veled. Ezt csak te tudod velük tisztázni. Ha nem alakul ki jó kapcsolat köztetek, akkor próbálj meg elköltözni. Albérletbe úgy is lehet menni, hogy többen béreltek egy lakást. Persze ez elég nagy lutri. De jó társaság is kialakulhat így.

2017. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk magadért élhetnél nem kell egy személy vagy egy bizonyos dologért élni simán magadért kell. Tegyél azért hogy neked jobb legyen. Majd ha magaddal jobban állsz akkor a körületted lévők is jobban fognak állni hozzád.
2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!