Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon milyen arányú...

Magyarországon milyen arányú a családon belüli erőszak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

" A női oldalról meg ugye illik hallgatni,lelki zsarolások,pofozgatás,kapcsolattartás akadályozása,meg amivel árthat úgy általában a férfinak a testi erőt leszámítva.Azok valahogy kimaradnak a statisztikából :)"



Ezeket sem csak nők csinálják, hanem ugyanúgy a férfiak is.

2017. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 szerintem kérdezd meg a női ismerőseidet erről.


Senki nem mondta hogy csak a nőket éri fizikai/lelki bántalmazás de statisztikailag bizonyítható hogy a nőket több molesztálás éri mint a férfiakat. Szinte minden női ismerősömet érte valamilyen szintű bántalmazás. Én még csak fogdosás áldozata voltam de szerintem ez is borzalmas. Nem tudod te hogy milyen érzés amikor 100kilós 190centi magas férfiak fogdosnak és végülis nem tudsz mit csinálni ,tehetetlen vagy a helyzetbe. Pasikat is bántalmaznak van egy jó ismerősöm akit napi szinten aláz az asszony és a gyerekekkel tart sakkba őt is sajnálom.

2017. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Ebben keresztény hazaszerető országban, nincsen családon belüli erőszak.
2017. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Ötven százalákos, áruld már el , miért akarsz úgy tenni mintha a családon belüli erőszak ritka dolog lenne, Engem a nevelőapám erőszakolt meg, a nővéremet a férje terrorizálja, a gyerekek gyűlölik az apjukat. A mamámat olyan férfi akarata bántani akit nem is ismert, a keresztfiamat is zaklatták. Az erőszak napi szinten jelen van-családon belül, iskolában, munkahelyen. csak az elkövetők nem értékelik ezt erőszaknak... mert szerintük normális a kolléganőket tapizni, k*rvázni alázni, egyes gyerekek szerint oké ha pokollá teszik az osztálytársaik életét, és igenis vannak férjek, és feleségek akik tulajdonként kezelik a saját házastársukat, gyerekeiket. és az hiszik azt teljesen jogos amit csinálnak.
2017. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok az ötven százalékost, tipikus troll, nemhiába nyomatja a szmájlikat. Az ilyenek írják ki a nőgyűlölő kérdéseket az emberek kategóriában. Az ilyeneknek semmi sem szent, élvezik, ha belerúghatnak az áldozatokba, így élik ki magukat, mivel a való életben a nők rájuk sem hederítenek.

Azt hiszik, hogy férfiakat nem érhet erőszak, ezért olyan fölényeskedők. Pedig de.

Mindjárt elsüti a "csak személyeskedni tudunk", "femináci" fordulatokat. Istenem, annyira tipikusak.

2017. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

#8:

"Nekem nincs olyan női ismerősöm, akit ne molesztáltak volna pl. tömegközlekedésen."


Nekem pedig egyetlen rokonom sem mesélt ilyet. Biztos vagyok benne, hogy feleségem és anyukám elmondta volna, ha egyszer az életükben is történt volna velük ilyen a buszon. Sógornőimről is tudnám (még ha nem is személyesen nekem mondták volna el).

A családon belüli erőszakot szintén nehezen tudom a rokonságomban elképzelni. Igaz, rokonságunkban nincs kocsmázós férj és megcsalás, válás se nagyon.


A tágabb ismeretségemben (pl. munkatársak) sok minden elképzelhető, és nyilván ezeket nem kötnék az orromra.

2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lázár Gergely válasza:
Magyarországon teljesen támogatott és természetes dolog a családon belüli erőszak. Legalább egy nő meghal egy héten emiatt. Szerintem ennél több, csak nem jelentik be. Aki egy nőt bántani merészel, az nálam nem ember.
2017. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!