Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire elterjedt a családon belüli erőszak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, milyen erőszakra gondolsz.

Anya és apa lent ordítoznak egymással már több mint 10 perce, az öcsém meg én meg hallgatjuk tehetetlenül. Ez se túl jó.

2016. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Persze ilyenkor sehol nincsenek a lázadó tinik,akiket állítólag vernek otthon és egy halom kérdést kipakolnak.
2016. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon általános, gyakorlatilag 10 családból 7-ben ott van, lehet hogy nem a legdurvább formájában, de ott van. A feleség meg nem mer feljelentést tenni, mert ha a férj kijön a sittről, akkor legközelebb gyilkosság miatt fogják bevinni.
2016. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
#3 szerintem azért ennyire nem vagyunk balkániak. Hogy lenne már 10 családból 7 ?
2016. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
20:13, rendőrségi magazinból vettem az adatokat (tavalyiak), nem tudom, idén javult-e a helyzet, de akár rosszabbodhatott is.
2016. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Tegyük fel, hogy ismerek 20 családot. Abból 8 simán elmondja nyilvánosan, hogy a férj veri a feleséget. Ez elég gyakori. Főleg az én környezetemben. Apám is megverte egyszer anyámat, mert megtudta hogy megcsalta, tönkre tette a közös céget/cégeket és be akarja nyújtani a válópert. Az a csávi is verte anyámat heti szinten akivel megcsalta apámat. Azóta nagyobb vagyok és nagyobbat ütök. Most nem mi (a gyerekek) vagyunk terrorba tartva hanem anyám pasija. Leütöm mint egy kutyát ha mégegyszer kezet emel egy nőre. Nővéremet is verte egyébként. Ne kérdezzétek, hogy anyám miért van még együtt vele, senki se tudja.

Kérdésre válaszolva, szerintem nagyon elterjett az erőszak Magyarországon családon belül.

2016. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahol vak komondort tartanak.
2016. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

4.

Mit akarsz azzal mondani, hogy "balkaniak" egyaltalan tudod, hogy mirol beszelsz?? Csak hogy tudjad a Magyarorszagiaknal sokkal gyakoribb, a kaotikus csalad, ahol nincs semmi tisztelet, 10 szer elvalnak, semmi csaladi osszetartas, vagy kapcsolat itd. Szerintem ne dobalozz a balkani szoval, ha azt sem tudod, h mit jelent, te idiota.

2016. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10/9

A verbális erőszak rosszabb, mint egy pofon.

2016. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
Túlságosan is. Sajnos sokan a frusztrációikat, sikertelenségüket így élik ki, illetve a hatalmukat csak így tudják gyakorolni.
2016. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!