Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden embernek van párja?...

Minden embernek van párja? Mindenkit szeret vki?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve. Szó szerint, mintha egy savanyú uborka lennék. Egy olyan ember, aki nem kell senkinek...

18 éves vagyok(lány) és tlán nem is az a fő gond, h még soha nem volt barátom, inkább az, hogy néha már én is nyűg vagyok saját magamnak. Tiszta szívemből kívánom, h inkább ne is lennék ezen a Földön. Teljesmértékig felesleges vagyok.

Mindenkit megbántok-mondják-de, h lehet, h ők nem veszik észre ha engem megbántanak, lenéznek, hisztis k*rvának tartanak. Nincsenek barátaim se nagyon, talán 1 max 2. de nekik vannak más, jobb barátaik is. Nekem nincsenek. Soha nem tudtam barátkozni, hiába szerettem vna már pici ovis koromtól.

Család:van egy nővérem, aki szintúgy lenéz. Keveset találkozunk, de akkor is veszeksünk álltalában.

Anyukám akárhogy állítja: NEM SZERET. Soha nem mondjuk egymásnak, h szeretlek. és másnak se nagyon tudom kimondani ezt a szót.

És most itt állok, tele fájdalommal, dühvel és bánattal. És nagyon reménykedem benne, h lesz vki akinek kellek. csak egyetlenegy, csak ő.

Nagyon szeretem a gyerekeket, vagyis szeretném, de sehogynem tudok bánni velük, félek, h vmi rosszat teszek nekik. Szeretném, h egyszer legyenek gyermekeim, de nagyon félek, h nem lesznek.Mert én egy nagy 0 vagyok, aki nem kell senkinek.

Suli:gyűlölöm az iskolát, egy eh-i suliba járok. Én választottam egy fiú miatt. Természetesen a fiúnak nem kellettem, ő elment a suli+ a kolesz megmaradt.

Egyetlen örömöm a divatban és az öltözködésben van. Ez maradt nekem, meg a tanulmányaimból azok a dolgok, amik érdekelnek.


Nem is baj, ha nem válaszolsz a kérdésre, csak ki kellett írnom magamból. De ha vkinek mégis van egy jótanácsa, akk azt szívesen várom:)


2010. máj. 5. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nincs senki rendes barátod. Ez talán azt jelenti, hogy csak úgy magadra vagy utalva e téren(?). Ez elég nagy baj, mert ők kellenek az életbe, néha nem is foglalkozunk annyira velük, néha pedig kisegítenek bármiben. A nagy barátságok fiatal korban alakulnak ki gyermekként. Azok ráadásul nem is érdekekből fűződnek.

Nagy baj, hogy túl sokat vagy egyedül, van időd rengeteget gondolkodni egymagadban. Igaz? Keveset vagy társaságban, nem vagy lekötve, így állandóan csak a rosz és a bizonytalanság kevereg benned. Ez ellen tudsz tenni, új emberi kapcsolatok kiépítésével, ezt mindenképp használd ki. A suli miatt lehet kár volt, de ha már belementél, hozd ki ebből a maximumot. Pasik terén pedig legyél türelmes, ne rohanj le senkit ha valaki bejön, egyből levágják a fiúk a szitut. Itt is csak azt tudom mondani, járj el olyan helyekre ahol van esély az ismerkedésre. Nem muszáj mindenkiben csak a pasit keresned, nyugodtan keress barátokat is.

24/f

2010. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kicsit lehangolt vagy de ez természtes ebben a korban.

Még tart az útkereső időszak.

Mi az az eh-i?

2010. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hm
2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Légy kevésbé búvalbaszott, és megváltozik a világ.
2010. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!