Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden embernek van párja?...

Minden embernek van párja? Mindenkit szeret vki?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve. Szó szerint, mintha egy savanyú uborka lennék. Egy olyan ember, aki nem kell senkinek...

18 éves vagyok(lány) és tlán nem is az a fő gond, h még soha nem volt barátom, inkább az, hogy néha már én is nyűg vagyok saját magamnak. Tiszta szívemből kívánom, h inkább ne is lennék ezen a Földön. Teljesmértékig felesleges vagyok.

Mindenkit megbántok-mondják-de, h lehet, h ők nem veszik észre ha engem megbántanak, lenéznek, hisztis k*rvának tartanak. Nincsenek barátaim se nagyon, talán 1 max 2. de nekik vannak más, jobb barátaik is. Nekem nincsenek. Soha nem tudtam barátkozni, hiába szerettem vna már pici ovis koromtól.

Család:van egy nővérem, aki szintúgy lenéz. Keveset találkozunk, de akkor is veszeksünk álltalában.

Anyukám akárhogy állítja: NEM SZERET. Soha nem mondjuk egymásnak, h szeretlek. és másnak se nagyon tudom kimondani ezt a szót.

És most itt állok, tele fájdalommal, dühvel és bánattal. És nagyon reménykedem benne, h lesz vki akinek kellek. csak egyetlenegy, csak ő.

Nagyon szeretem a gyerekeket, vagyis szeretném, de sehogynem tudok bánni velük, félek, h vmi rosszat teszek nekik. Szeretném, h egyszer legyenek gyermekeim, de nagyon félek, h nem lesznek.Mert én egy nagy 0 vagyok, aki nem kell senkinek.

Suli:gyűlölöm az iskolát, egy eh-i suliba járok. Én választottam egy fiú miatt. Természetesen a fiúnak nem kellettem, ő elment a suli+ a kolesz megmaradt.

Egyetlen örömöm a divatban és az öltözködésben van. Ez maradt nekem, meg a tanulmányaimból azok a dolgok, amik érdekelnek.


Nem is baj, ha nem válaszolsz a kérdésre, csak ki kellett írnom magamból. De ha vkinek mégis van egy jótanácsa, akk azt szívesen várom:)


2010. máj. 5. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tényleg hisztis vagy... Én sem mondom soha hogy szeretlekés nekem se mégis szeretnek a szüleim. Talán meg kéne változnod. Nem fognak sajnálni mert tudod egy teljesen átlagos életed van a leírás alapján, van aki a poklot éli meg mégis van ereje.

Vannak olyan emberek akiknek sosincs párjuk de ez azért majd úgy 70 évesen kérdezgesd ne 18 évesen játszd hogy jaj vége az életednek.

2010. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még elős vagyok. Téged is szeretni fognak ha kicsit alkalmazkodsz, megváltozol, és adsz de csak azt várd hogy szeressenek ahogy vagy.
2010. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogy várhatod el valakitől, hogy elviseljen, ha te sem tudod elviselni saját magad?

Előbb mentsd meg magad, aztán keress pasit, különben ha elhagynak, még mélyebre süllyedsz az önsajnálatban.

2010. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tök ugyanolyan vagy mint én,csak én fiú vagyok!Ha érdekellek,írj privit!:)
2010. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, bezony istenemre írom, hogy kezdem látni nem csak nálam volt kitolódott kamaszkor.

Abban az érdekes szituban vagy, hogy az agyad már felfogta hogy felnőtté kell válnod, de a lelked....az nem hajlandó. Lázad, elégedetlenkedik, nem látja a jövőt, csak állandóan a múlt....szeretéhség....hát ezek tipikus "tünetek".Most mondanám, hogy ezt túl kell élni valahogy, de azzal semmit nem érsz. Próbálj verseket írni, naplót. írd le , ami bánt, ahogy ide is írtad. Írd le a vágyaidat, reményeidet. És legyél nyitott a világra, mert még a legmorcosabb ember is kinyílik egy jó szótól vagy egy mosolytól! Kezdj el mosolyogni az emberekre és várd meg mi történik ;)

2010. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod, hogy mi a problémád, és hogy hogyan tudsz segíteni rajta. A problémád az, hogy görcsölsz. Mindig mindenkinek meg akarsz felelni, és nem mered a saját életedet élni. Pedig hidd el, hogy amint kilépsz az árnyékból, máris érdekesebb ember leszel mások számára.


Amint nem fogsz "hisztis qrvaként" viselkedni, mások sem fognak annak tartani. Persze ehhez az kell, hogy ki merj állni magadért, és a véleményedért. Az nem megoldás a problémákra, hogy nyeled a sértéseket, és emiatt te is megsértesz másokat. Ha valaki megbánt, mondd meg neki kereken, hogy ez most rosszul esett, ezért és ezért.


Egyelőre hagyd abba az álmodozást a gyerekről, meg a nagy Ő-ről (aki egyébként sem létezik), fiatal vagy még hozzá. Itt egyelőre a családoddal és a barátaiddal való kapcsolatodon kellene javítanod.


Minden javulás ott kezdődik, hogy megtanulod szeretni magad. Amíg magadat egy értéktelen embernek tartod, aki "nem kell senkinek", aki "Teljesmértékig felesleges", aki "bárcsak ne lenne a földön", addig másokat sem fogsz szeretni, és mások sem fognak szeretni téged. Szerintem ki akar egy - a te szavaiddal élve - savanyú uborkával barátkozni, pláne párkapcsoaltot kialakítani?


A divatot meg az öltözködést nem is kommentálnám: annyi értelmes dolog van, miért a fogyasztói társadalom bugyraiba való teljes alámerüléstől várod, hogy kiragadjon a saját csapdádból? A divatipar a kielégíthetetlen vágyakról szól, ez a fogyasztói társadalom lényege. Fogyassz, hogy boldog legyél, aztán hamarosan rájöjj, hogy az, aminek tegnap még örültél, ma már divatjamúlt, és így újra boldogtalan legyél, mert nem kaphatod meg most azonnal azt, ami az új divat... Most őszintén, érdemes? Inkább olvass, hallgass zenét, vagy menj el, ismerj meg új embereket! Ennek még értelme is van...

2010. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

szeresd magad jobban, legyél optimista

ha ilyennek látod magad, akkor mások is így fognak rád nézni, szóval ha pozitív irányban változol, a környzeted is másnak lát majd


és kerüld azt az emberkét, aki bejelentkezett itt nálad, hogy hasonlóan látja a dolgokat, mert katasztrófa lesz a vége:)

2010. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az hogy anyukáddal sosem mondjátok egymásnak hogy szeretlek. nem a szavak a lényegesek, hanem a tettek. teljesen átlag életed van, csak éppen nem vagy elég nyitott, alkalmazkodóképes, és senki nem akar ilyen ember társaságában lenni. de ha egy kicsit jobban odafigyelnél, hogy pozitívabban állj a dolgokhoz, az szerintem másoknak is feltűnne.

a fő kérdésedre válaszolva:

szerintem nincs minden embernek párja(tehát biztos van olyan aki egyedülmarad, és lehet jobb is ez így), és az Igazi sem létezik. ennek ellenére valószínű találsz majd magadnak párt.

2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Meg kell tanulnod szeretni magad ez a legfontosabb, ha bízol és szereted önmagadat akkor akár egyedül sem érzed majd magányosnak magad és mások is könnyebben elfogadnak. Kamaszkorban az ember hajlamos túlságosan a külső véleményekre adni és elfelejti megismerni önmagát külső megerősítésre vágyik, amikor a teljességhez az reális önismeret is szükséges leginkább az, hogy fogadd el magad mert még jó ideig együtt fogsz élni saját magaddal míg ezt a környezeted nem feltétlenül mondhatja el magáról. Az emberek jönnek mennek az életben, de a végén magaddal kell csak elszámolnod.
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép, meg njó , hogy "tanuld meg szeretni önmagad", de írjátok le neki azt is, hogy mi ennek a menete! Azzal érne még többet a dolog!...
2010. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!