Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulatos természetű férfi...

Indulatos természetű férfi meg tud változni?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon könnyen dühbe gurul, legtöbbször jelentéktelen dolgokon, sokszor olyan dologban, amiben nincs is igaza, olyankor üvöltözik, káromkodik, időnként pofozkodik is. Van itt olyan, akinek a férje szintén ilyen természetű volt, de sikerült megváltoznia, vagy megváltoztatni? Hogyan?
2010. máj. 5. 11:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálás még nem gond, de a pofozkodás.... Ez így nem helyes. Jogod van nyugalomban, szeretetben élni.
2010. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%
Az én férjem rendkívül nyugott ember.Igényli,hogy békén hagyjam.Ha én ezt nem veszem figyelembe,és húzom-húzom az agyát,akár kis baromságokkal akkor elérem vele,hogy úgy kijön a sodrából,hogy egy literes gyümölcslé placcsan a falnak.Mivel ezt tudom,és ismerem a határait,türö képességét ez nem fordul újra elö.
2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
én is egy hasonló természetű férj mellett élek. nálunk is volt tettlegesség, de én maradtam a gyerekeim miatt. mára tudom hol a határ, így nyugiban élünk. vagy menj vagy törődj bele. más választás nincs
2010. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni. Én biztos elhagynám a helyedben.
2010. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, nők, ez a 21. század! Miért hagyjátok, hogy bántsonak benneteket?
2010. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Más az,amikor valaki hirtelen haragú,indulatos,ideges,és elkezd kiabálni,vagy tárgyakat a földhöz csapni,és más az,amikor valaki megüti azt az embert,akivel együtt él!Én soha,semmi esetre sem tűrném el,hogy idáig fajuljanak a dolgok!Azon nyomban kilépnék.Egyébként gondolom,a házasság előtt is voltak már jelei,hogy ő ilyen.Sajnos ilyen is marad,ezen senki sem tud változtatni.Vagy továbbra is tűröd,hogy megalázzon,és hagyod,hogy tolószékbe küldjön egyszer,vagy elválsz.A Te döntésed.
2010. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen férjem, hú még mindig rémálmai vannak tőle. Szerintem nem sok esély van a megváltozására.
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
11:46 vagyok, szép szóval bár én soha nem bántottam a szerelmemet. Ha látja, hogy ideges vagyok megnyugtat szépen beszél velem. Elmondja, hogy oldaná meg idegbaj nélkül. Nem tudnék rá kezet emelni, se ő rá sem az anyámra.
2010. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem! Még, ha akarja, akkor sem tuja a temperamentumát legyőzni.
2010. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Kétszer fordult elő, hogy kaptam tőle egy pofont. Gondolni sem merek rá, mi lett volna, ha visszaadom. Utánna pitizett nekem egy darabig, mert mondtam neki, hogy ezt nem felejtem el neki egykönnyen.

Nekünk is gyerekünk van, azért gondolom meg, mit tegyek. Amúgy már tuti otthagytam volna.

2010. máj. 6. 08:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!