Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulatos természetű férfi...

Indulatos természetű férfi meg tud változni?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon könnyen dühbe gurul, legtöbbször jelentéktelen dolgokon, sokszor olyan dologban, amiben nincs is igaza, olyankor üvöltözik, káromkodik, időnként pofozkodik is. Van itt olyan, akinek a férje szintén ilyen természetű volt, de sikerült megváltoznia, vagy megváltoztatni? Hogyan?
2010. máj. 5. 11:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
El lehet érni változást, csak az a gond, hogy soha nem tudhatod, mikor fog előjönni belőle mégis az agresszió. Lehet, hogy ritkábban, de időnként, vagy bizonyos helyzetekben szinte biztos. Felnőtt emberek ugyanis már nagyon nehezen tudnak az alaptermészetükön változtatni, és akkor is csak úgy, ha ők maguk akarják.
2010. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon jó ember tud lenni, udvarias, figyelmes, stb. De ha bepöccen valamin, akkor kibírhatatlan.
2010. máj. 5. 11:55
 13/33 A kérdező kommentje:
na igen, 11:52, igazad van, nem tudni, mikor válik agresszívvá, meg min fogja felkapni a vizet :S
2010. máj. 5. 11:57
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog megváltozni. Ennyi idősen, pláne férfi, már nem változik.
2010. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Én a volt párommal 4évet töltöttünk együtt, kidobtam nem birtam mellette lenni!Nagyon ideges természetű volt, és tudtam soha nem fog megváltozni aki ilyen az sajnos ilyen is marad!Ő nem egyszer ugrott a nyakamnak, nem egyszer pofozott meg, mindent szét vert ami a keze ügyébe adodott!Sok telefonja bánta, meg a számitógép is tönkrement neki köszönhetően!

Szóval sajnos az ilyet elég nehéz vagy egyáltalán nem is lehet!Én sokszor elbeszélgettem vele és akkor jó volt szép volt minden mondta soha többé nem lesz ilyen!De hát sajnos nem igy lett!

2010. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

az emberek nem változnak. az alaptermészetük mindig megmarad. el lehet nyomni, uralkodni magunkon, de bármikor előjöhet.

csak csiszolni lehet rajta, változtatni nem.

de az alaptermészettel mindig is számolni kell.

2010. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
ha egyszer nagyon kihúzza a gyufát, akkor el fogom hagyni, de először próbálom elemezni a dolgot. Érdekel még mások tapasztalata is. Légyszi, írjatok még.
2010. máj. 5. 12:06
 18/33 anonim ***** válasza:

pl.

az én férjem 10 évig tűrtőztette magát, kisebb kirohanásai persze voltak időközben is...:)

aztán 10 év után történt olyan, amit már nem nyeltem be.

hát előjött az agresszió.

tényleg csak idő kérdése.


12.00

2010. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ha csak üvöltözne, meg csapkodna azt mondanám, hogy heves természetű, nem egy előnyös tulajdonság, de sajnos ez van... De így, hogy meg is pofoz, ez már más tészta szerintem. Ez azt jelenti, h nem tisztel, és képes bántani. Szóval nem csak agresszív, de nem is szeret téged eléggé. Én a helyedben azért adnék egy esélyt neki, de ha nem megy, rövid úton otthagynám.
2010. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
te még azok után vele vagy , hogy pofozkodik???? és nem is egyszeri alkalom...nem értem. nem fog megváltozni és az is lehet hogy később jól meg is ver. szerintem ne várj addig.
2010. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!