Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulatos természetű férfi...

Indulatos természetű férfi meg tud változni?

Figyelt kérdés
Párom nagyon könnyen mérges lesz,kis dolgokon.Olyankor kiabál,káromkodik.Van valaki akinek a párja meg tudott változni?
2010. szept. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, a természete az embernek olyan mint az intelligencia. Van valamilyen és kész. Maximum kezelni tudja, és elszámol 10-ig mielőtt üvöltene vagy valami. De belül akkor is azt érzi majd, hogy ideges, maximum nem mondja ki. Szerintem
2010. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
szerintem az emberek sose változnak, maximum az önkontrolljuk fejlődik...ha megmondod neki, lehet, hogy magába néz és elgondolkodik rajta, megpróbál megváltozni
2010. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi természet szerintem is nehezen változtatható. Nekem van egy jó ismerősöm, aki szintén rettentően dühbe jön apró dolgok miatt is, és ha beszéltünk is vele az indulatosságáról, sajnos nem használt. De nem azért, mert nem értette meg, mert akkor mikor elmondtuk neki belátta, hogy nem jó dolog állandóan idegeskedni, hanem mert amikor ismét felhúzta magát valamin, az jött ki belőle, amit a természete diktált.
2010. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem
2010. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én párom is indulatos természetü emberke volt vagyis állitása szerint ö megváltotzott,de eddig jol csinálja mert azota nem annyira indulatos
2010. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg, dehhez az indulatai mélyére, a gyökereikig kell ásnia.
2010. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha majd őt is meggyötri az élet. Akkor meghunyákszodik.
2010. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem tud megváltozni, csak másként fog reagálni a dolgokra, ha majd jól megtapossa az élet, illetve ha majd lesz rá oka, hogy jól magába nézzen, és rájöjjön, hogy hogy befolyásolja a viselkedése a környezetében élők életét.

Ez sajna intelligencia kérdése is.

2010. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!