Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így fair hogy beleadok egy...

Ez így fair hogy beleadok egy kis pénzt? Vagy ciki?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanában rengeteget beszéltem telefonon, de úgy hogy Ő hívott. Órákra.

Meg is kapta a telefonszámláját 35000.- lett.

Meg is mutatta, sokat beszélt csúcsidőbe, de csak velem.

2 hét múlva lesz a szülinapja, az ugy jó ha kifizetek a számla miatt neki kb 8-9000.- t és az lesz az ajándéka?

Mert neki kell megoldania a perkálást, az ősei nem fizetnek helyette.

Megemlitettem neki a fizetést, azt mondta kellemetlen neki, de szülinapi ajándéknak ez tökéletes, mást nem is kér.


2010. máj. 5. 10:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Egy férfi hallani sem akarna arról, hogy kifizeti más a számlájának egy töredékét. Sőt! A felelősség alól nem lehet kimászni. Szülinapi ajándékként meg hülyén mutat az a 8 ezer forint. Majd amikor visszaemlékezik erre a szülinapra hülyén fogja érezni magát.
2010. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
aha 1. felelősnek érzem magam 2.Ő is segítene rajtam 3.akkor mit vegyek neki?
2010. máj. 5. 11:21
 23/27 anonim ***** válasza:
49%
A te barátod neked kéne tudni mit vegyél neki. Mit vettél volna neki egyébként?
2010. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Megemeled magad.

Bemész a szolgáltatóhoz.

Befizeted azt a részt amit tudsz.

És rajzolsz vagy hajtogatsz neki valami szépet. (jutub-origami/draw szavakra rákeresve)

Vagy csak 7 et fizetsz be a szolgáltatójának a számlájára, és egy ezresből meg bemész egy kreatív boltba

2010. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egy férfi önérzetét általában bántaná, ha a barátnője kifizetné neki akármennyi részét is. Erőltetni nem szabad. ha elfogadta akkor jó, akkor fizesd ki, de ha azt mondja hogy ez igazából bántja őt, akkor hagyd a témát és legközelebb ne csörgesd meg állandóan. beszélj vele neten este. Ebben tudsz neki segíteni.


31/N

2010. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek valami ingyen beszélős telefont, vagy ami tök olcsó, bemész a Pannonba és megkérdezed mit lehet, ennyi pénzből hónapokig beszélgethettetek volna, ha normális csomagotok van...

Szerintem ne szülinapi ajándéknak add, de ezek után érhető, hogy bele akarsz fizetni. De az gáz, hogy "tessék szerelmem, itt a pénz, fizesd ki a számlát, boldog szülinapot". Szóval külön a pénz, +valami jelképes ajándék.

2010. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én pannonos vagyok barátom is. Családi csomaggal havi 890Ft-ért korlátlanul beszélgethetünk. Tehát ingyen, azaz "ingyen", 890 ft fejében. Ez nem jó??? 5 embert még pluszban is hívhatsz a csoportba, egy előfizetéses kell hozzá, de ahogy írtad számlát küldtek, tehát barátod előfizetéses. Menjetek be a pannonhoz, és kb 3 perc alatt elintézik nektek!
2010. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!