Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így fair hogy beleadok egy...

Ez így fair hogy beleadok egy kis pénzt? Vagy ciki?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanában rengeteget beszéltem telefonon, de úgy hogy Ő hívott. Órákra.

Meg is kapta a telefonszámláját 35000.- lett.

Meg is mutatta, sokat beszélt csúcsidőbe, de csak velem.

2 hét múlva lesz a szülinapja, az ugy jó ha kifizetek a számla miatt neki kb 8-9000.- t és az lesz az ajándéka?

Mert neki kell megoldania a perkálást, az ősei nem fizetnek helyette.

Megemlitettem neki a fizetést, azt mondta kellemetlen neki, de szülinapi ajándéknak ez tökéletes, mást nem is kér.


2010. máj. 5. 10:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha már megemlítetted neki, akkor tök jó, el is van simítva a dolog. Viccből azért vehetnél neki valami szuper 200.-ft-os játékmobilt :)
2010. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem ciki, adhatsz mellé egy szép szülinapi képeslapot is.
2010. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
sztem ciki.vagyis nehéz szitu.lehetne az ő hibája is hogy sokat beszéltetek,de te is leállíthattad vna egy bizonyos pontnál sztem.
2010. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt mondta, akkor jó. De ha van lehetőséged, szerintem fizesd ki mondjuk a felét. Ha meg nincs, vegyél mellé egy kis csokit, vagy főzz neki egy fincsi romantikus vacsorát.

Mármint egyáltalán nem a 8-9000 Ft értékét keveslem, hanem arányaiban..

Boldog szülinapot neki! :)

2010. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Persze, lehetett volna az Ő problémája is, de sokszor ugy csináltam hogy megcsörgettem hogy visszahívjon... tehát én is hibás vagyok benne.
2010. máj. 5. 10:38
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
a gesztus az jó, de nekem az nem tetszik hogy szülinapra akarod ezt adni. ez valahogy nekem nem jönne be. de ha ő azt mondta hogy tökéletes akkor mi a kérdés???? :) de sztem azért lepd meg valami aprósággal is (esetleg süss neki valami finom sütit, vagy rendelj neki tortát)
2010. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
t-mobilosak vagytok? kérjétek a két telóra a családi csomagot, havi kevés összegért akármennyit beszélhettek. ezt kéne elintézni, és akkor nem lenne ennyi baj ezzel a h*lyeséggel.
2010. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nem, sajnos nem T-mobilosok vagyunk:(

hanem pannonosok, de én már benne vagyok egy családi partner kártyában. :S

tehát csak családon belül beszélek 1ft-ért. :(

bár valahogyan meg kéne oldani

2010. máj. 5. 10:41
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

tuti be lehet vonni még 1 számot szerintem

amúgy nem ciki, jó h gondoltál rá :D

2010. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Érdekesnek tartom ezt a megoldást. Férfi oldaláról pedig cikinek. Ha ti ketten megbeszéltétek, s döntöttetek akkor miért a kérdés! Hm...
2010. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!