Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így fair hogy beleadok egy...

Ez így fair hogy beleadok egy kis pénzt? Vagy ciki?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanában rengeteget beszéltem telefonon, de úgy hogy Ő hívott. Órákra.

Meg is kapta a telefonszámláját 35000.- lett.

Meg is mutatta, sokat beszélt csúcsidőbe, de csak velem.

2 hét múlva lesz a szülinapja, az ugy jó ha kifizetek a számla miatt neki kb 8-9000.- t és az lesz az ajándéka?

Mert neki kell megoldania a perkálást, az ősei nem fizetnek helyette.

Megemlitettem neki a fizetést, azt mondta kellemetlen neki, de szülinapi ajándéknak ez tökéletes, mást nem is kér.


2010. máj. 5. 10:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%

Miért nem hívtad fel te is, a megcsörgetések helyett??


Ebből nekem az jön le, hogy eléggé szereted kihasználni az embereket.

2010. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem sem ciki:), de azért egészítsd ki valami mással.

Pl. az orális kényeztetésnek biztosan örülne:)

2010. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

mert neki valami diákcsomagja van, és azt gondoltuk hogy ha Ő hív többet engem, akkor neki nem számláznak annyit, hívott is rendesen sokszor.

De nem is gondoltuk hogy ilyen sok lesz:S

2010. máj. 5. 10:53
 14/27 anonim válasza:
65%
Van internet hozzáférésetek?
2010. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ciki, de nem neked. Nekem fogalmam sincs a barátom számlájáról, de neki sem az enyémről, el is dobnám az agyam, ha az orrom alá nyomná, hogy 35ezer, és csak velem beszélt, mintha nekem kellene rosszul érezni magam. Nem is hiszem, hogy bele fizetnék, ha annyi esze van, hogy nem tudja mennyiért telefonál, meg nem tudja fejben tartani azt sem, hogy mennyi lesz abból, akkor legközelebb majd gondolkodik. Hogy a pasid a gavallértól messze van az biztos. GOndolom fiatalok vagytok, reménykedj benne, hogy még fejlődik.
2010. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

van persze, csak napközben jobb volt telefonon beszélgetni.

plusz még apám azt is kitalálta hogy amig tart az iskola hetente csak 3x találkozhatunk:@

azt is megkéne oldanunk valahogyan, mindig Ő utazik értem, nem forditva, meg jól is tanulunk, de görcsbe rándul a gyomrom ha erre gondolok:(

2010. máj. 5. 11:04
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ciki, de máskor nem szabad ennyit beszélgetni, inkább talizatok!

Egyébként az én barátomnak olyan a tarifacsomagja mert ő is pannonos és naponta felhív!Hogy 60percet lehet beszélni 135ftért ugy tudom!Mondjuk ennek ez az előnye de az is rossz abba ha valaki felkapja 1mp-re akkor is leveszi a 135öt!

Kérdezétek meg hogy neki lehetne-e ilyet!

2010. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Neeem, egyáltalán nem dugta az orrom alá, csak már 2 hete kérdezem tőle hogy megjött-e már a számlája, és tegnap mondta tömören, hogy: igen.

mondom és? erre Ő: semmi érdekes

mondom mennyi lett? mondja: 35.000.-

Arról hogy kifizetem a negyedét hallani sem akart, fél óráig győzködtem.

Nem akarta elfogadni.

2010. máj. 5. 11:06
 19/27 anonim válasza:
100%

Próbáljátok ki a Skype-ot, ha amúgy is otthon vagytok mikor beszéltek telefonon, akkor ezzel is ugyanúgy tudtok, és ráadásul INGYEN van!


Csak mikrofon és hangszóró kell, de ez már majdnem alap, ahol van net.

2010. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%

ez gáz.

Van net és telefonoztok.

Úristen.

Hány évesek vagytok?

Nembaj tanulópénznek jó lesz. Csak ne késsetek a fizetéssel mert jön a kötbér ami vonalanként 30.000

2010. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!