Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Amikor arra vágytok...

Lányok. Amikor arra vágytok hogy a párotok jobban teperjen értetek vagy törje magát, akkor mit tesztek? Ugyértem hogyan éritek el azt, hogy udvaroljon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek teljesen igaza van!
2010. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Elkezdem semmibe venni és leválok róla. Ez nem tudatos, különben beledöglenék. De beválik, mert ilyenkor már nem a koloncot látja bennem, hanem elkezdek neki hiányozni.

Féltékennyé is teszem apróságokkal (pl. hajnali 3-4-ig gépezek és hiába faggat, nem mondom meg mit csinálok - többnyire ártatlan dolgokat, hagy higgye csak, hogy pasikkal dumálok). Amúgy ez se tudatos, csak van hogy annyira levegőnek néz, hogy én ezt már csak úgy bírom ki, ha belemenekülök olyasfajta társalgásba, mint itt veletek.

Éljen a virtuális valóság! Utálom az egészet!!!

2010. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után sajnos a pasik hajlamosak a "megszerzett zsákmány" mellett elkényelmesedni. Én ilyenkor lemondtam 1-2 összefutást. Nagyon-nagyon nehéz volt, de az biztos, hogy tepert, hogy minél előbb lásson ;)) együttélésnél meg érdemes barátnőzni, mozizni, vásárolni 1dül; az is ki tudja hozni a férfit belőle.
2010. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát néhány pasi elkényelmeskedik,azt elfelejti,hogy milyen mikor izgis az ember élete.Én ki szoktam verni a balhét,szexisen felöltözök és úgy csinálok,mintha lenne egy másik pasi,akinek tetszeni akarok.Na erre beindul,de mindig újitanom kell,mert hamar leülepszik.

2010. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólok neki, hogy kezd elhidegülni a kapcsolatunk és változtatni kellene rajta. Ennyi. Ilyenkor próbálkozik ő is és én is. (-középkorú nő)
2010. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!