Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hétvégi programot...

Milyen hétvégi programot találjak ki magamnak? Hogy ne érezze azt hogy nélküle nem megy? Szóval értitek, hogy kicsit teperjen.

Figyelt kérdés

a barátom pénteken akart találkozni mert szombaton rokonokkal lesz , vasárnap sportol...

lemondtam a pénteket, nehogy már mindig ő mondja meg milegyen.

nagyon szeretem, de meg akarom mutatni neki hogy nem vagyok a "csicskája", és hogy igenis eltudok tölteni nélküle egy jó kis 7végét...

Esetleg mit mondhatnék neki a 7végémről?

Holnap akarja átbeszélni hogy akkor hogy legyen a péntek meg a szombat, találkozunk-e vagy kinek mi a jó.

De már nem akarok, be akarom bizonyítani hogy igenis megy nélküle, had teperjen kicsit, és gondoljon rám sokat...:)


2011. máj. 17. 11:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

mit mondjak neki? mit csinálok 7végén, ami miatt nem érek rá?

Légyszives, ne nevessetek ki. Sajna elég rosszul áll a szénám, hogy mindig ugrok neki és odáig vagyok érte:S nem akarom hogy nagyon látszódjon

2011. máj. 17. 11:52
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem menj el bulizni a barátnőiddel.
2011. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 napietus ***** válasza:
mondd mg, hogy az unokatesóddal/tesóddal/barátnőddel elmentek wellnessezni (őt persze avasd be). mondjuk akár elmehetnétek tényleg is :)
2011. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Mondd azt, hogy pénteken suli van, délután meg tanulni akarsz, plusz az egyik barátnőd most érkezik haza, így vele mentek el szórakozni este. Szombaton meg együtt lesztek, mármint a barátnőddel, shoppingolni fogtok, meg moziba mentek. Vasárnap meg szeretnél a családoddal lenni...
2011. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Ez mekkora h_ülyeség! Örülj neki, hogy találkoztok, mit kell kombinálni?? Én is odavagyok a pasimért, tudja is, ő is értem mondjuk, de szerintem én néha túlzásba viszem, de ő meg szereti ezt érenzi.
2011. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok, vagy mond azt neki hogy te most pihenni akarsz hétvégén és csak saját magaddal törődni. Ez még jobb is szerintem hogy csak magaddal vagy elfoglalva és "leszarod" őt.
2011. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
és ha aztmondom neki hogy "szombaton uszodában voltam, tökjó hogy lementem találkoztam egy régi ismerősömmel/vagy 1-2 volt osztálytársammal" erre lehet hogy féltékeny lesz:)
2011. máj. 17. 12:01
 8/23 A kérdező kommentje:

első ,gonosz vagy:D de nemrossz 5let:P

és honnan vehetem észre ha már hiányzom neki? Mer tnem tervezem keresni:) hagyom hogy ő keressen majd, de miből tudhatom hogy féltékeny vagy hiányzom neki?

2011. máj. 17. 12:02
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj én értelek:)) Én is csináltam ilyeneket, ma már férjén vagyok de még most is bevetek egy-két praktikát ha azt akarom, hogy kicsit jobban megbolonduljon és ezek a kis nőcis trükkök be is szoktak ám válni:))


Szóval: szerintem mond azt, hogy péntek este moziba mész (felhívni nem tud,mert moziba vagy és ott ugye nem lehet telefonálni), nézd meg konkrétan, hogy milyen filmek mennek milyen mozikban és olvasd is el miről szól a film, ha esetleg rákérdez. De amúgy meg igaziból is elmehetnél moziba barátnővel, tesóval...

- szombaton bulizol a csajokkal vagy csavarogtok, beültök valahová stb.

- vasárnap meg otthon van valami családi program mondjuk

+ tanulnod is kell


Ha meg hív ne vedd fel mindig neki a telefont, néhány órával később hívd vissza és mond azt, hogy bocs nem hallottam vagy most értem haza stb.

2011. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 napietus ***** válasza:
ha féltékenykedik hajtsd el, mert csak a gondod lesz vele :) egyébként onnan tudod, hogy hiányzol neki, hogy pl. felhív. ne Te keresd.
2011. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!