Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hétvégi programot...

Milyen hétvégi programot találjak ki magamnak? Hogy ne érezze azt hogy nélküle nem megy? Szóval értitek, hogy kicsit teperjen.

Figyelt kérdés

a barátom pénteken akart találkozni mert szombaton rokonokkal lesz , vasárnap sportol...

lemondtam a pénteket, nehogy már mindig ő mondja meg milegyen.

nagyon szeretem, de meg akarom mutatni neki hogy nem vagyok a "csicskája", és hogy igenis eltudok tölteni nélküle egy jó kis 7végét...

Esetleg mit mondhatnék neki a 7végémről?

Holnap akarja átbeszélni hogy akkor hogy legyen a péntek meg a szombat, találkozunk-e vagy kinek mi a jó.

De már nem akarok, be akarom bizonyítani hogy igenis megy nélküle, had teperjen kicsit, és gondoljon rám sokat...:)


2011. máj. 17. 11:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

12:17es félre értetted:)

nem nélkülem akart moziba menni hanem VELEM:)

erre mondtam hogy sajna nem érek rá:)

és egyből mondta hogy akkor nem talizik szombaton a tesójával, amugyse ér rá a srác mindig... mondom "jaj ugyan ne butáskodj legyél csak vele is:)"

Ha meg ennyi elég neki, (hogy külön lesz tőlem 2-3napot) hogy külön menjen akkor tegye! Ennyi erővel bármikor megteszi

2011. máj. 17. 15:34
 22/23 napietus ***** válasza:
én csak azt nem értem, minek kamuzol. miért nem csinálsz TÉNYLEG valami programot (bármelyiket, amit írtunk)?
2011. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

mosr kérdi msnen hogy akkor nekem nemjó a péntek? mert ő még a szombatot is velem töltené:P

És mondom hogy nem....aztán kérdezem mibaja, mert furán keveset ir ezt irta:

"picit elszomorodtam mert én szívesen taliznék veled:$ és elösször megijedtem h valami rosszat mondtam mert hirtelen lemondtad a pénteket és leléptél msn-ről"


ELÉGGÉ GYŐZKÖD:)

2011. máj. 17. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!