Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hétvégi programot...

Milyen hétvégi programot találjak ki magamnak? Hogy ne érezze azt hogy nélküle nem megy? Szóval értitek, hogy kicsit teperjen.

Figyelt kérdés

a barátom pénteken akart találkozni mert szombaton rokonokkal lesz , vasárnap sportol...

lemondtam a pénteket, nehogy már mindig ő mondja meg milegyen.

nagyon szeretem, de meg akarom mutatni neki hogy nem vagyok a "csicskája", és hogy igenis eltudok tölteni nélküle egy jó kis 7végét...

Esetleg mit mondhatnék neki a 7végémről?

Holnap akarja átbeszélni hogy akkor hogy legyen a péntek meg a szombat, találkozunk-e vagy kinek mi a jó.

De már nem akarok, be akarom bizonyítani hogy igenis megy nélküle, had teperjen kicsit, és gondoljon rám sokat...:)


2011. máj. 17. 11:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

úúú utolsó köszi:P ez nagyon jó:P

és ha csak sms-t ír? akkor is hiányzom neki? és ne válaszoljak csak órákkal késöbb?:D

amugy pénteken ő is moziba akart menni... nem lesz ez bunkóság hogy mással "megyek"???????

2011. máj. 17. 12:08
 12/23 A kérdező kommentje:
mármint 12:05nek köszi:P
2011. máj. 17. 12:08
 13/23 A kérdező kommentje:
esetleg mivel csavarjam mégjobban az ujjaim köré?:) hogy mégjobban teperjen?:)
2011. máj. 17. 12:13
 14/23 napietus ***** válasza:
azért túlragozni nem kell :)
2011. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A pasik (véleményem szerint) szeretik a külön programokat! Szeretik, ha a párjuk feltalálja magát a "magányos" napokon, és így a legnagyobb bizalommal indulnak ők is útjukra! Ha érted mire gondolok! Szóval ez még hátulütő is lehet! :S
2011. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

12:05-ös vagyok:


Hát ha ő is moziba megy péntek este és nem Veled, akkor Neked sem kell magyarázkodni, hogy miért nem vele mész... De akkor mondjuk mondhatnád azt, hogy egy barátnőddel mész edzeni vagy uszodába (ott ugye sok a pasi is, lesz oka féltékenykedni:) és nyilván ott sem fog tudni felhívni Téged mert nem viheted magaddal a telefont edzésre vagy a medencébe:)


Bár ez attól is függ hol laksz. Ha Bp-en akkor millió dolgot ki lehet találni (bárok, kiállítások) és moziba is könnyebb elmenni mert millió mozi van.


Ha sms-t ír akkor se válaszolj. Én csináltam pl.olyat, hogy egész nap nem reagáltam sem sms-re sem telefonra, majd csak késő este hívtam fel, hogy "jaj bocsi, itthon maradt a telefonom, láttam kerestél, de tudod nem voltam itthon mert a Katival elmentünk plázázni vagy cukiba vagy uszodába este meg beültünk az xy bárba karaokizni, őrületes buli volt:))).


Persze meg is lett az eredménye, féltékeny lett nagyon és utána már én diktáltam a tempót, nem ő irányítgatott és nem az ő időbeosztása szerint kell élni...


Ja, és még egy jó trükk. Ha találkoztok öltözz fel nagyon dögösen (persze csak ízlésesen) és ha rákérdez, hogy hová mész mond azt, hogy most nem érsz rá sokáig mert találkozol a barátnőddel és beültök valahová, aztán lelépsz mintha tényleg sietnél. Ez mindig beválik:) Meg fog őrülni:)

2011. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én a hétvégén ugyanebben a szituban voltam. Párom elutazott én meg punnyadtam otthon anyuékkal. Mint gyerekkoromban, tévét néztünk, nagyokat ettünk, kakaóztunk és jókat beszélgettünk. Csupa olyan dolgot csináltunk, amiket már nagyon régóta nem. Párom hazajött és kérdezte, hogy hogy telt a hétvégém. Gondolkoztam, hogy számoljak be hatalmas buliról meg szórakozásról? Nem tettem megmondtam neki, hogy jó volt újra gyereknek lenni. Jó volt egy kicsit nélküle. Na ez jobban fájt neki, mint egy hatalmas buli.
2011. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
77%

"és honnan vehetem észre ha már hiányzom neki? Mer tnem tervezem keresni:) hagyom hogy ő keressen majd, de miből tudhatom hogy féltékeny vagy hiányzom neki?"


Nem értelek. Ha szeretnél vele lenni, meg ő is mit kell kombinálni, meg féltékennyé tenni? Színészkedni?

Ha meg az a baj, h. te is szeretnéd alakítani mikor találkoztok, mondd meg őszintén. Közösen döntsétek el, mikor, hol.

HA már a kapcsolat elején hazudozol, nem lesz jó vége, higyj nekem.

2011. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Női logika, meg rafinériák, meg egyebek... ha netán nem őrülnének meg a férfiak amúgy sem a nőktől, akkor hozzá kell segíteni.



TE MOST AKKOR BEBIZONYÍTOD A SZERELMEDNEK, HOGY NINCS RÁ SZÜKSÉGED, NEM ÉRDEKEL, ÉS NEM ZAVAR, HA NEM AKAR VELED TALÁLKOZNI, CSAK HA NINCS MÁS PROGRAMJA.

Én ezt nem értem...

TE... nem lenne egyszerűbb kidobni, hadd szenvedjen, hogy már nem lehet veled? Rádöbben mit érsz neki, és majd elkezd teperni.



A teperés = fél, hogy elveszít, nem bízik benne, hogy te stabil, biztos pont vagy az életében.


Ebben mi a jó???

2011. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jaj lányok,nem kell ezt túldramatizálni!


egy kis praktika, egy kis női fifika igenis kell! A pasik nagyon is hajalmosak ez elkényelmesedésre, a minden rendben,minek teperjek, úgyis szeret gondolkodásmódra. Néha igenis fel kell őket rázni, hogy hahó, igenis kell a romantika az odafigyelés az együtt töltött percek.


Egy-két kis apró trükk még nem átverés és nem hazudozás.

2011. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!