Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a Családon...

Szerintetek mi a Családon belüli erőszak?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatot is, ha lehet
2010. máj. 4. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer büntetlenül megvert, màskor is meg fogja tenni. Ez olyan biztos, mint a 2x2=4!
2010. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
úgy félek a vallástól, hogy egyedül maradok a kislányommal, de ebben sem szeretném felnevelni, sajnos segítségem nincs, de muszáj lesz lépnem.:(
2010. máj. 4. 10:44
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki ebből a kapcsolatból,a kislányodnak is a nyugodt környezet, a béke a legjobb. Ha eddig vert a férjed, eztán is fog.
2010. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb!!!!Ne törődj semmivel csak menj...
2010. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Leírom neked az én történetemet,19 éves vagyok.

Nálunk a nagyapám volt az akivel bajok voltak,anyukám még egész kicsi volt mikor elkezdődtek a dolgok,először csak egy két pofon,majd rendszeresen verte a nagyimat aki mondván a gyereknek (anyukámnak)jobb ha a szülök együtt élnek és nevelik a gyereket...ebből később az lett hogy nem csak pofonok már véres verések is történtek,az idők során ahogy felnőtt anyukám ő védte meg a mamámat...anyukám 18 évesen összeházasodott apummal 3 évig voltam együtt,megszülettem én és a húgom,az utolsó vasvillás támadásnál,apum elvált.Emlékszem hogy voltak hónapok hogy máshol laktunk (anyum,mamám,tesóm,én) mert fogott és kirakott minket a nagyapám,napi szinten jöttek ki a rendőrök de semmit nem tettek,hát így teltek el az évek a végén 32 év házasság után a nagymamám idegi alapon gyomorrákban meghalt,és még akkor is a nagyapám nem segített csak annyit mondott: nem tudtam a mentők számát!mamám 54 évesen 40kgos halt meg.

Én tapasztalatom az hogy a gyerek miatt együtt maradni nem szabad mert anya is meg én is mint "gyerek" szenvedtünk.

2010. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én 4 éve vagyok a párommal, és 2x ütött meg. Velel maradtam, ígért fűt. fát. Most, ami szerintem rosszabb, lelki terrorban tart. Ez rosszabbb szerintem MINT A VERÉS. fENYEGET, ZSAROL MINDIG MINDENNEL, LEÉGET HA NEM ÚGY TESZEK VMIT AHOGY Ő KELME KÉRI. JELZEM TÖBB ÉVE CSAL A VOLT BARÁTNŐJÉVEL!!!!!hA MINDEN JÓL MEGY, 3 HÉT ÉS ELTUDUNK KÖLTÖZNI A 2 LÁNYOMMAL. nA UTÁNA LESZ MÉG NAGY HAJCIHŐ!!! ELŐRE FÉLEK,



DE TE... NEM IS TUDOM, MILYEN KAPCSOLATOTOK? AGRESSZÍV AMÚGY? MINT VOLT A BALHÉ? MIÉRT KAPTÁL? hOGY VERT MEG? MENNYIRE, ÜTÖTT, POFOZOTT? RÁNGATOTT? VAGY MI VOLT?? TE ISMERED, ÉS HA KINÉZED BELŐLE, HOGY MÁSKOR IS MEGTESZI, AKKOR UCCU NEKI, IRÁNY A NAGYVILÁG!!


ÜDV

2010. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon durván bántalmaz a gyermekem elött
2010. máj. 4. 23:11
 18/18 anonim válasza:
100%

Úristen. A gyerek előtt!! Jesszus!!! AZONNAL OTTHAGYNI AZ ILYEN ÁLLATOT!!!!!!!!!!!! MENEKÜLNI, MIELŐBB!!

(Nem sok kell hozzá, és majd a gyerek is kap!! :(((

2010. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!