Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a Családon...

Szerintetek mi a Családon belüli erőszak?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatot is, ha lehet
2010. máj. 4. 09:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
vagyis mi számít annak?
2010. máj. 4. 10:01
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A testi-lelki-, netán a szexuális terrorizálás. Ebben benne van a tettlegesség, a lelki gyötrés, a szexuális molesztálás és mindaz, ami az ember életét pokollá teszi a családon belül és többnyire menekülésre ösztönzi.
2010. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
2010. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor ha engem a férjem meg ver azért mert nem értek vele mindenbe egyet akkor az már annak számít?
2010. máj. 4. 10:19
 5/18 anonim válasza:
100%

Figyelmedbe ajánlom ezt a két Fórumot, érdemes olvasgatni... :(

>> [link]


>> [link]


Több oldalasak, én az első oldalaktól linkeltem őket ide, és biztos vagyok benne, hogy a kérdésedre rengeteg választ találsz! Sőt ha regisztrálsz azon az oldalon (HOXA), még több hasonló cikkre, beszélgetésre akadhatsz, amin aktívan részt is vehetsz, ha gondolod...

Remélem, tudtam "segíteni"....

Üdv:

S. Ági

2010. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg nézem.
2010. máj. 4. 10:24
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez annak számít,tegyél ellene!Sajnálom!
2010. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Konkrét tapasztalat..


Tegnap az egyik Zuglói Tescoban..


180 magas 3 ajtós szekrény, az arca mint egy varacskos disznó, kopasz a fején vágás nyomok, a karja végig tetovált,


póló felirat:


"ameddig ez a poló rajtam van addig én vagyok itt a FÖNÖK kérdés van?"


mellette 150 magas nő, alig 50 kiló tol egy puposra rakott kocsit..


Kasszához érnek:


Emberünk feldobálja a szalagra az árut, megvárja míg mindent beblokkol a pénztáros, aztána végösszeget oda vágja anyának a pultra, ezekután meg látványosan kivonul egy üveg sörrel a kezébe..


Az a szerencsétlen 50 kilós nő meg rámolt vissza meg alig bírta kitolni az ajtón a kocsit...


Sztem ez már felér egy családon belüli erőszakkal :D


Megjegyzem Nem Cigányok voltak!


(a Cigány szó pedig nem rasszista kifejezés a "Cigánybáró" és a cigánypecsenye óta)

2010. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
meg ígérte a férjem, soha többé nem ver és nem aláz meg, de azt hiszem nem hiszek neki
2010. máj. 4. 10:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne is hidd el!Sajnos felesleges...
2010. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!