Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tönkretesz, de...

Teljesen tönkretesz, de biztos vagyok benne, hogy belém szerelmes. Mit tegyek? 22/L

Figyelt kérdés

Másfél évig együtt voltam a párommal (ő 29 éves), de egy félreértés miatt vége lett a kapcsolatunknak, ő hagyott el. Ennek már lassan 2 éve. Azóta neki is, és nekem is lett kapcsolatom. Fél évig nem jelentkezett. Aztán valami mondvacsinált ürüggyel felhívott, és azóta rendszeresen találkozunk, de csókon kívül más nem történt, az is csak fél év után. Nagyon megbánta, hogy akkor elhagyott, és látom is rajta, hogy szenved, annak ellenére, hogy van barátnője. A nő 10 évvel idősebb nála, és egyértelmű, hogy a volt barátom csak a pénzéért van vele, illetve valami közös biznisz-t emlegetett, ami miatt most még időt kér tőlem, és hogy várjam meg.. (Annak idején ő is várt rám, mert egy másik kapcsolatból "rángatott" ki)

Időközben az én kapcsolatom véget ért, és most igazából rá "várok", de nem tudom, hogy jól teszem-e. Kivagyok lelkileg, hogy tudom, egy másik nővel van, akit egyáltalán nem is szeret! Mert mindezek ellenére érzem, hogy csak is engem szeret, sőt imád, és velem tervez mindent. Nagyon szeretem, de nem tudom meddig mehet ez még így...


2010. máj. 3. 19:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hozzá tartozik még annyi, hogy másfél hetet melózik tőlem távol, és 3-4 napokra jön csak haza. Olyankor találkozunk, de csak míg a nő nem jön hozzá. Akkor ha tud felhív sunyiba, ha tud leugrik gyorsan pár percre. Meg akkor látom még, amikor visszamegy dolgozni, és ez az ami már kiborít..
2010. máj. 3. 19:21
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát már bocs, de mennyire szerethet, ha újra rádtalált, de mégis a pénzes csajjal marad, közös biznisz fedőnév alatt?

azt meg hogy mennyire szereti a nőt vagy mennyire nem igazából nem tudhatod, csak annyit amennyit ő elmond.

Indulj ki magadból, vagy pl rám is vonatkozik, ha megtalálnám életem szerelmét, nem kifogásokat keresnék, hanem rohannék hozzá, főleg egy rossz kapcsolatból.

És ő a közös biznisz miatt várat téged?

kedves.

2010. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz,mert ha képes valakivel puszta érdekből,meg szánalomból együtt lenni,Téged meg váratni,és hagyni,hogy kínlódj,akkor nem biztos,hogy olyan ember ez a pasi,aki megéri a szenvedést!Ne légy naiv,és ne várj erre az emberre az idők végezetéig!Egyébként is,a másik nőt nyilván manipulálja,akkor Te sem leszel kivétel,ezt jól jegyezd meg.Ha a másik nőt nem tiszteli meg azzal,hogy szakít,Téged sem tisztel igazán.Te is csak annyit fogsz kapni Tőle,mint más nők az életében.
2010. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy igazatok van, de az az egy biztos, hogy szeret engem, ezt érzem, mindezek ellenére. A nő sokat segített neki, főleg megúszni 1-2 dolgot, mert voltak kapcsolatai. Ezt ne úgy értsétek, hogy rossz ember, hanem volt 1-2 balhéja. Ma találkozunk, de már nem bírtam, beolvastam neki, és azt mondta higgyem el rajta van az ügyön, h véget vessen a kapcsolatnak, de ahogy ő adott nekem időt, én is adjak neki.
2010. máj. 3. 19:27
 5/28 A kérdező kommentje:

"Indulj ki magadból, vagy pl rám is vonatkozik, ha megtalálnám életem szerelmét, nem kifogásokat keresnék, hanem rohannék hozzá, főleg egy rossz kapcsolatból"


Csak még erre annyit, hogy mikor egymásra találtunk 3éve, én is haboztam, hogy szakítsak, nem azért mert nem voltam biztos az érzéseimben, hanem mert fontos volt annyira a másik fél, hogy ne tiporjak nagyon a lelkébe.

2010. máj. 3. 19:30
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is csak azt tudom írni,hogy ne légy naiv,és nyisd ki a szemedet!Érdekből van együtt egy nővel,ergo kihasználja!Téged hülyít,és várakoztat.Egy dolog,ti hogyan jöttetek össze,és egy másik,hogy most mit művel Veled.Az orrodnál fogva vezet,nem veszed észre?Egyébként sem értem,mit akarsz egy balhés,kiszámíthatatlan pasitól,aki egy idősebb nő pénzére hajt!Szánalom a köbön.Mármint a pasi.
2010. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.. Sajnos.. Annyira szerettem volna elfelejteni már, se sosem hagyja, úgy tud manipulálni, hogy az hihetetlen. Utálom is magam ezért. Mert nem vagyok könnyen irányítható, és ő az életemben az első srác aki ilyen hatással van rám, pedig volt már előtte 2 komoly kapcsolatom (2x2év)..
2010. máj. 3. 19:37
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos erre én is csak azt tudom írni, hogy nem szeret igazán. Ha így lenne nem találna kifogásokat hanem rohanna hozzád. Igen neked fontos volt még az előző kapcsolatod. De azt mondtad, neki nem fontos ez a nő, csak egy ügy miatt van vele. Az ügy fontosabb lenne mint te? Az már régen rossz...
2010. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Neki is fontos az a nő, de nem azért mert érez iránta, hanem mert hálás neki dolgokért amiket segített neki elsimítani. És úgy gondolja bunkóság lenne egy az egyben otthagyni. Valamilyen szinten ebben igaza van, mert én se tudtam csak úgy otthagyni az előző páromat, nekem is idő kellett. De én már kivagyok ettől. Sajnos én nem fogok tudni annyi időt adni neki, mint amennyit ő adott nekem régen.
2010. máj. 3. 19:49
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben ultimátumot adnék neki: Vagy Te, vagy a másik nő!

Ha nem téged választ, akkor legalább kiderült , hogy nem szeret téged eléggé, és ráadásul lelkiismeret furdalásod sem lesz.

Ha tényleg szeret, nem fogja nélküled kibírni. Ezzel teremtettél magadnak rossz helyzetet, hogy megengeded hogy úgy is találkozzatok h nem vagy a barátnője és nem is vállal téged fel.

2010. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!