Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Karácsony nálatok is csak a...

A Karácsony nálatok is csak a veszekedésről, feszültségekről, idegességről szól?

Figyelt kérdés
hogy van ez?

2016. dec. 25. 00:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nálunk idén is szuper volt, imádom a karácsonyt.:-) Sokan vagyunk, ritkán tudunk mind összegyűlni, ezért igazi ünnep, amikor összejövünk. Mindenki hoz valamit, sütit, alapanyagot. A töltött káposztát, beiglit előre megcsináltuk anyámmal, halat pedig közösen, családilag készítettünk, füstölőben. Az ajándékokat is leegyeztetjük, vannak kreatív családtagok is, akik mindig csinálnak valami meglepetést. Nincs miért idegeskedni, nálunk a karácsony nem a megfelelésről szól, és vagyunk annyian, hogy mindenki azokkal beszélget többet, akikkel a legjobban egy hullámhosszon van. Alkalmazkodunk a szűk keresztmetszethez, tartottunk már karácsonyozást 23-án és 27-én is, nem csinálunk ebből problémát.
2016. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

1. Nem.

2. Nálunk jól van ez.

2016. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig minden erről szól, a karácsony meg főleg.
2016. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Liki István ***** válasza:
35%

Nálunk minden úgy ment mint minden évben! Én behoztam a fát, beleállítottam a tartóba. Most kivételesen hamar megvolt. Egy idő után a három lányom félbehagyta a fa díszítést valami hétköznapi Disney chanelles idióta műsor miatt, én félóra múlva megfogtam a fát és kifele menet lehullajtottam a díszek kb. felét a földre! Az Asszony ugyanúgy sütött, főzött, vergődött, mint bármelyik hétvégi napon! Amúgy nem volt nagy felhajtás!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

2016. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Metionin ***** válasza:
Nálunk minden egyes nap erről szól, a karácsony sem kivétel.
2016. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
61%
Fuhh...szörnyű, akkor inkább ne legyen saját családom soha, ha az emberek 80%-a ilyennek éli meg az ünnepeket.
2016. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
vergődött:D
2016. dec. 26. 02:55
 28/31 Liki István ***** válasza:

26.-nak!

Nem tudtad értelmezni a kérdést? Család egész évben van! Karácsony meg csak most! Keress valami pozitívabb kérdést és ha abban mindenki szép és békés és boldog válaszokat ad, akkor írd oda, hogy ilyen családot szeretnél! Én leírtam az összes negatív dolgot a szent estéről, aminek a közepében voltam! Leírnám a pozitívumokat is: Lányaimnak volt szobai lézerfényben táncikálás, közös lego-zás, gazdálkodj okosan társasozás, mézes süti készítés stb.

Én és a feleségem karácsony örömére este pezsgőt bontottunk az ágyban! A többit inkább nem részletezném!

Ilyen válaszokat akartál olvasni? Ezek is a családról szólnak, de nem illenek a kérdéshez!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2016. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Huhh ne is mond.Szörnyű az összes ünnep.Most is kibontottuk az ajándékokat.Jó ez megvolt.Leülünk enni és máris összeveszünk valami apróságon, aztán olyan vita lesz belőle hogy csak na.Megoldás van e rá?Kérdezd istentől..hát erre igazán nemtudok mit mondani.Próbáljatok olyanok lenni hogy ne lehessen belekötni a másikba.Vagy ha mégis mondanak valamit, nyeld le.Nem egyszerű, de eredményes.
2016. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem. Csak azokkal töltjük az időt, akikkel akarjuk és jó velük. Otthon közös játék, nevetés, szép ruhák, fények és finom ételek vannak.
2016. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!