Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Karácsony nálatok is csak a...

A Karácsony nálatok is csak a veszekedésről, feszültségekről, idegességről szól?

Figyelt kérdés
hogy van ez?

2016. dec. 25. 00:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Elképzelni se tudom máshogy.

Vagy otthon töltjük, ekkor apám sík ideg a fa miatt mert be kell faragni, meg megint nem ég az izzósor, meg fel kell díszíteni, anyám már egy hete sík ideg mert takarítani kell,főzni kell, mert apa a fával foglalkozik, mert én létezek, stb. 24-én egész nap üvöltözés van, majd este le kell ülni, és KÖTELEZŐ olyan hajnal 2-3-ig a nappaliban ülni és tévézni vagy társasozni. Ha eközben akár csak egy mondatot írnék a páromnak telefonon, akkor üvöltés van, hogy nem velük foglalkozok. 25-26 meg rohangálás, jópofizás olyan rokonokkal, akiket nem is bírnak, majd utána ezen rokonok kibeszélése.

Ha elmegyünk valahova szállodába, akkor előtte anyám egész héten sík ideg, mert "be kell majd PAKOLNI", és az akkora feladat, hogy mindenkivel leáll veszekedni mindenért már napokkal előtte. Az indulás előtti 1-2 órában többe üvöltöznek, mint nem. Útközben szintén 2 percenként veszekedés. A szállodában meg ismét megállás nélkül megy a morgás, mert én inkább olvasok a medence mellett, nem akarok 5 percenként szaunázni mert nem esik jól, ezen mindig megsértődnek. A hajnalig KÖTELEZŐ jópofizás ilyenkor is ugyanolyan mint otthon.


Gyerekkorom óta azt várom, hogy elköltözhessek tőlük, és lehessen egy saját karácsonyom, ami nem olyan, hogy gyomorgörcsöm van már 2 hónapra előre, mert tudom, hogy borzalmas lesz, és kihívás túlélni... Ebben a formában zsigerből gyűlölöm ezt az ünnepet, legszívesebben betiltanám, hogy olyan 3 nap lehessen, mint bármelyik másik (akkor nincs veszekedés otthon), de sajnos kötelező :( A barátommal már sokat beszélgettünk róla, hogy ha majd egyszer összeköltözünk, akkor egymással töltjük majd ezt a pár napot, semmi erőltetett marhaság, sütögetünk valami finomat (nagyon szeretünk együtt sütni-főzni), dekorálunk csináljuk amihez épp kedvünk van. Ajándékot nem veszünk. Így lehet, hogy meg fogom szeretni.


Nagyon irigykedek, mikor valaki azt mondja, náluk kellemes dolog a karácsony, és ő szereti. :(

2016. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
95%

Naja..

Akarki megkerdezi milyen volt a karacsony azt mondom hogy jo volt..

Csak tegnap egyparszor elkonnyeztem magam es nem oromomben...

Legfokeppen vacsora kozben..

Neked kedves kerdezo milyen volt iden?

:)

2016. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%

Igen, én már egy hete nagynéném ordibálását hallgatom.

Ha elmegyek ajándékot venni nélküle, miért (negyed órán át kiabált velem), ha apa visz, ne menjek, mert sütni kell (itt ők vesztek össze, aztán persze velem flegmázott, mikor hazaértem), mikor elmentem boltba, miért ilyen kenyeret hozok, stb.

Közben szidja a menyét, apát, egyszerűen undorító a stílusa.


A párom kva messze van (pedig most az országon belül), nem találkozhatunk, az az egy segít túlélni, hogy nemsoká költözök hozzá külföldre.

2016. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#12 4 fal között magányosan telt, mi váltotta ki a könnyeket, mit szóltak, mikor meglátták?
2016. dec. 25. 11:21
 15/31 anonim ***** válasza:
Hisztiről.
2016. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Mi most vesztünk össze a pasimmal.

Úgy volt h ma nálunk ebédel és jön ő is velünk keresztszüleimhez...erre 11:20kor ír h elaludt,azaz nem jön!

Én meg csak miatta nem fogok itthon maradni..ő gondja baja

:D

2016. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
100%

Semmi karácsonyi hangulatom nincs most alapból, itthon próbálnák erőltetni, hogy mindenhez vágjak jó képet. Sík ideg mindenki, egy hete már csak sütnek főznek, pedig hozzánk nem is jön senki, de még is egy hadseregnek való mennyiségű étel van....aztán bezzeg megsértődnek ha nem esszük meg..

A mai meg a holnapi nap csak a rohanásból fog állni....


Komolyan inkább mennék vissza az egyetemre tanulni.

2016. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Karácsony álszentek ünnepe. Mikor a családok összegyűlnek egy napra jó pofizni egymással. Utána egy évig gyülölik egymást,és sose találkoznak.
2016. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%
ja tegnap anyám jól leitta magát, velem akart vacsorázni, majd jonnek a vendégek és számon kérik miért nem vacsoráztam vele, és én leszek letolva, mert erről nincs kedvem beszélni már
2016. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%
senkinek nem kell a hal,mégis azt kell zabálni. a halászlé hideg volt,nem volt hozzá erőspaprika,elötte TESCO gazdaságos szeszes ital, a sült halon több volt a prézli mint a hús,a bor meleg volt, egy hétig sütögetés,de a süti nem kell senkinek,az unalmas hibás méretű ruhák ajándékba,a leg gagyibb kozmetikumok, ajándékba,és utána a szokásos tévézés a százszor látott unalmas müsorokkal,a traktálás, hogy egyél sütit,igyál meleg bort.katasztrófa az egész!-már utálom.minek?
2016. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!