Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Karácsony nálatok is csak a...

A Karácsony nálatok is csak a veszekedésről, feszültségekről, idegességről szól?

Figyelt kérdés
hogy van ez?

2016. dec. 25. 00:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem 100-ból 99-nél igen. sajnos.
2016. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
de tényleg? konkrétan, mintha nem a szeretet hanem a háború ünnepe lenne
2016. dec. 25. 00:43
 3/31 gömbicica ***** válasza:
30%

Nalunk a ceges bulitol, baxodik fel az agyam.

Beisznak, nem kiabal, nem kotekedik, de egy undor.

A masik nyugos a harmadik teli vilagfajdalommal,mert hogy semmi se megy ugy mint 20 eve,.....

Csinalja, a disznoolat,masnap takaithatok, es cskmo penzembe kerult a kaja, pia.

Teljesen szetbaxott. Most meg itt dogledezek egy uloideggyulladassal vagy menku tudja mivel.

Holnap holnaputan meg vendegeim lennenek?


Csaladban hal Istennek nincs cirkusz.


Szendi Gabortol olvastam a karacsonyologia (?talalo nev. Mi?) Nevu "betegsegrol"


Jo kis iras.

2016. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Itt nyugi van
2016. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%
Minden happy. Még azokkal is megy a bájvigyor, akikkel kölcsönösen nem bírjuk egymást.
2016. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%

Mióta a világon vagyok, az életem első 8-10 évét leszámítva, mindig voltak cirkuszok. Ahogy nőttem felfelé, kiborult valakinek egy pohár az asztalon, vagy az emberek többet ittak és elengedték magukat(van akivel több év után így év végén látják újra egymást) aztán megy az egymás túlkiabálása, -Ne igyál többet, -Milyen többet, még alig ittunk. stb


Ma is elkerülhetetlen volt, itthon is apró dolgokból trágárkodunk, de ez is azért mert egymást idegesítjük, siess a fürdéssel, nem érünk oda, már mindenki ott lesz ....

Persze estére már lecsillapodnak a kedélyek, sokunkat elnyom a pár pohárka ital, tartalmas kaja aztán alvás.

24F

2016. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nyugi van.
2016. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Izgi dolog az, ha végre egyszer együtt van a család egy teljes napot a megszokott otthoni környezetében.

Nálunk miután valaki hajlandó elmenni venni egy fát 24.-én és aztán bele is hajlandó eszkalálni a tartójába amúgy nincs ramazuri.

2016. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nálunk minden oké
2016. dec. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
nalunk fantasztikusan jo. ketten vagyunk a ferjemmel es a kutyakkal cicakkal stb. es nagyon elvezzuk. semmi balhe nincs (Neha kis felcsattanasok vannak pl: miert viszi el a macska az angyalhajat, miert nem kuldod mar el innet??!!, es egyeb ilyen jelentos kerdesek) de amugy isteni a hangulat es ez akedvenc idoszakom az evben.
2016. dec. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!