Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Olyan rossz ez.

Most mit tegyek? Olyan rossz ez.

Figyelt kérdés
Anyum azt szeretné, h menjek ki a munkahelyére tornázni oda, ahova ő is jár. De csak azért szeretné, mert nem akarja, h itthon legyek.Soha nem szereti, ha itthon vagyok. de én ne szeretnék olyanokhoz menni tornázni, ahol sokan vannak. Mindig bézázok, és szerencsétlen vagyok. Miért kell erőltetni, de ha nem mennék egy évig ezt hallgatnám... Úgy utálom ezt az egészet, lenne már vége ennek a rohadt életemnek. Hát nem hiszem el, 18 év szenvedésből már elegem van. Tök feleslegesen vagyok ezen a Földön.áááááááááááááá Nem bírom
2010. máj. 3. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az anyja kezeli úgy,okoska,ha úgy viselkedne,akkor nem itt panaszkodna!
2010. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, felnőtt nő, én ekkora baromságot még nem hallottam. 14 éves koromban voltam utoljára nyaralni a szüleimmel, utána már nélkülünk jártak, hiszen ők is tudták, hogy teenager korban az embernek már nem az a központi életcélja hogy a szüleivel sétálgasson egy szép parkban. Ha anyád magához akar kötni a magánügye, ha te ezt hagyod birka módjára, ez pedig a te magánügyed, de akkor ne sajnáltasd magad. Ez olyan mint amikor az ember a saját fejét veri a falba, utána pedig sír hogy fáj. FELNŐTT VAGY!!!! Legalábbis atekintetben már mindenképpen hogy oda menj a szabadidődben ahova szeretnél. Komolyan nem értelek.
2010. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
.
2010. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:50, írtam neked privátban.

Tényleg meg kellene mondanod neki határozottan, hogy nem akarsz menni, vagy egyszer elmész, megmondod, hogy nem tetszett, és kész. Jobb ötletem nincsen. Az én anyám is csinált ilyeneket, és én is csak így tudtam leállítani. Ezért ne haragudj rá, tudod, csak jót akar...

2010. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nem kaptam privát üzenetet.

próbáld meg még 1szer

2010. máj. 3. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!