Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Olyan rossz ez.

Most mit tegyek? Olyan rossz ez.

Figyelt kérdés
Anyum azt szeretné, h menjek ki a munkahelyére tornázni oda, ahova ő is jár. De csak azért szeretné, mert nem akarja, h itthon legyek.Soha nem szereti, ha itthon vagyok. de én ne szeretnék olyanokhoz menni tornázni, ahol sokan vannak. Mindig bézázok, és szerencsétlen vagyok. Miért kell erőltetni, de ha nem mennék egy évig ezt hallgatnám... Úgy utálom ezt az egészet, lenne már vége ennek a rohadt életemnek. Hát nem hiszem el, 18 év szenvedésből már elegem van. Tök feleslegesen vagyok ezen a Földön.áááááááááááááá Nem bírom
2010. máj. 3. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Jó neked, ha ez a legnagyobb problémád.Lesz az élet még keményebb is.
2010. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember ilyenkor azt szokta mondani,hogy nem szeretnék menni,és ennyi.Én is totál béna voltam ilyen téren,de túléltem,most meg már felnőtt vagyok,és azt csinálom,amit én akarok.Ennyi idősen ez kéne legyen a legkisebb gondod!
2010. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyukédnak h nem érzed szükségét h tornáznod kellejn
2010. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó igen tudom, persze ez kéne legyen a legkisebb gondom. De nem értitek. Bevagyok kerítve. Nem anyám korú nőkkel kéne tornáznom. Hahóóóóó velem egyidősekkel, de egyszerűen anyám, még 5 évesnek hisz és becézget(lekicsinylően) Velem egykorúakkal ritkán enged el. Nincs semmi társasági életem. Nincs barátom, van talán 2 barátnőm. Nem bírom, és már nem is akarom. K/rvára szar az a tudat, h nem kellesz senkinek
2010. máj. 3. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egyszer menj el, és ha akkor sem tetszik, anyukád is békénhagy. De ha ki sem próbálod, honnan tudod, hogy nem tetszik? Biztosan jó a társaság, és barátokat is találhatsz. Adj magadnak egy lehetőséget.

Az meg hogy bénázol kit érdekel? Nem leszel egyedül. :))

2010. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

EGY HOZZÁÉRTŐ- A szociális fóbiaként is ismert szociális szorongásos zavar a társas helyzetektől való túlzott félelemmel jár. A betegek hajlamosak arra, hogy kerüljék az olyan társas helyzeteket, amelyek szorongást, illetve kellemetlen feszültséget okoznak nekik.

A generalizált szorongás túlzott szorongással és/vagy aggódással jár. Az aggodalmak jellemzően a mindennapi életben gyakori tevékenységekkel kapcsolatosak.

A Cipralex filmtabletta enyhíteni fogja ezeket a tüneteket, és a hatására jobban érzi majd magát.


[link]



Ha nem kezdesz bele, életed végéig ilyen NEM BÉNA HANEM BETEG leszel és magad fogod okolni mint most! irány a pszichiáter! TB alapú, nem kerül neked semmibe!

Én a diszkókban max a sarokban bújkáltam de ettől a cucctól az asztalon táncoltam. Ide az akarat pedig kevés. 3 hét alatt más emberré válsz. ennyi

2010. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak van valaki,akinek kellesz,és csak van akaraterőd,hogy végre a sarkadra állj!Nyugodtan megmondhatod anyudnak,hogy nem vagy már csecsemő.
2010. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem teszel valamit, hogy ne kezeljen dedósként, akkor más sem fog tudni tenni semmit. Szóval állj a sarkadra és tanuld meg a két alapmondatot: "Anyu én ezt szeretném..." "Anyu én ezt nem szeretném.."

Ha sajnálod és sajnáltatod magad azzal előrébb nem jutsz,

2010. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
nem lehet hogy úgy viselkedsz esetleg,mint egy "csecsemő" és ezért kezel igy?
2010. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szociális fóbiának tűnik
2010. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!