Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitévő legyek?

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyok együtt a párommal.tisztán érzrm hogy nekem ö az igazi tervezgrtünk tiszta érzéseim vannak felé eltudnám képzelni vele a jövöt.21 vagyok férfi.lehet hogy a rozsaszin köd beszél belölem de nemigy érzem.összeköltöznék veletiszta szívböl. de nemtudom hogy ö miként látja a mi kapcsolatunkat.nem tanács kell csak egy vélemény
2016. dec. 22. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ebben kizárólag az ő véleménye számít, nem a miénk.

Főleg úgy, hogy semmit se tudunk rólatok. Ha neked ez a vágyad, és minden adott hozzá (nem a szülők nyakára cuccoltok, minimálbérből), akkor áldásom rátok!

2016. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:

Tanulj meg fogalmazni első körben. Mert ha így írsz neki szerelmes levelet az első sor után ki fogja dobni.

Amúgy az első sornál még azt hittem valami kislány vagy.

2016. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ő az igazi neked és ő is úgy érzi,akkor mi a kérdés?

Bár annyit megjegyeznék,hogy sokaknál így indul a kapcsolat,aztán pár év után már egymás agyára mennek és kb utálják egymást. Szóval tenni kell a kapcsolatért minden nap és ugyanúgy tisztelni ,szeretni egymást.

Mert most még tényleg nagyon az elején vagytok,még bármi lehet. Rajtatok múlik.

2016. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 év múlva térj vissza erre a kérdésre. Egyelőre csak próbálj ne meghalni és menjen minden úgy ahogy eddig.
2016. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!