Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nem akarok az általam...

Valaki nem akarok az általam választott suliba járni, most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nyíregyre járok az általam kiválasztott suliba, de már nem akarok oda járni, és nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek

most mit tegyek??

:S

17/L



2015. máj. 6. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szilvasbuktat, mert azt szeretem.
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jobb ha megbeszéled a szüleiddel, neked is jobb lesz, ha elmondhatod valakinek. Amúgy lehet, hogy semmi köze nincs a kérdéshez, de egyik osztálytársam azt csinálta, amikor a szülei rákényszerítették, hogy másik suliba járjon, hogy a felvételin, az írásbelin baromságokkal írta tele a papírt. Pl amikor az volt a kérdés, hogy ki írta a Himnuszt, akkor ilyen válaszokat adott, hogy "lehet, hogy ez nagyon ciki, de fingom sincs, hogy ki írta a himnuszt." Nem vették fel:DDDD
2015. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nincs, hogy már nem akarok oda járni. Miért nem? Mi és mióta történt? Mert csak azért, hogy esetleg valaki csúnyán nézett rád, nem szokás iskolát váltani. Ha nyomós indokod van, akkor szépen komolyan, felnőtt módra leülsz a szüleiddel és hiszti nélkül elmondod mi a problémád. Egyébként ha jól sejtem jövőre végzel, ergo azt az 1 évet bőven kibírod.
2015. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En is Nyiregyi vagyok. Ha az Eotvosbe jarsz akkor megtudlak erteni... Mondjuk nekem ez az utcso evem itt szerencsere.
2015. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!