Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkim sincs. Mitévő legyek?

Senkim sincs. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Anyám, apám csak saját magukkal foglalkoznak, minden rokonnal, régebbi baráttal összevesztek, de mondiga másik a hibás. Sokáig nemertettem de Rájöttem, ha mi lehet az oka. A testvérem is egy önző agresszív ember, neki csak az a jó amit elképzel, de kompromisszumot nem hajlandók kötni.

Sajnos barátaim nincsenek a faluban, ahol lakunk, mert "ezekkel" alapon aki esetleg nem valakinek, annak is csak akkor vagyok jó, amikor a ló helyett jó a szamár is.

Otthon az esetek többségében úgy élek, mint egy idegen.

Mit tehetek? Beszélni próbáltam anyámékkal, de meg se hallgatnak, azt mondják semmi közöm ahhoz amit csinálnak.

Keressen legalább 100km-re új munkát és költözzek oda, és felejtsem el a múltat? Ismerjek meg új embereket akiknél tiszta lappal indulva végre barátokat találok?


2015. ápr. 4. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy tennék, ahogy leírtad.
2015. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de ha ötletnek felvetted a melót, akkor biztos nem 15, nem tudom, mit vársz?


Rakjanak be anyukádék egy mózes kosárba és ringassanak?


Az, hogy neked nincsenek barátaid azt nem nekik kell szerintem megoldaniuk, bizonyára tárasaság-hiányod van, de ezt ne a szüleiddel akard pótolni.


Ha viszont ennyire nem érzed jól magadat abban a közegben akkor igen, megoldás lehet elköltözni és saját életet élni persze annak is megvannak a hátulütői.

2015. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
így van, próbálj meg szabadulni abból a körből, ha már te magad is jól fel tudod mérni, hogy nem neked való és nem érzed magad jól benne !
2015. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, azaz pl. nem tanulsz már, esetleg találtál is már munkát, stb., akkor én azt mondom menj.
2015. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a jó, amit írtál, abban a faluban csak még több csalódás vár rád, esélyed se lesz új barátokat találni és teljesen meg fogsz keseredni. A szüleid pedig nem fognak megváltozni.
2015. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is költözz, az új helyen meg iratkozz be vmilyen tanfolyamra, vagy járj valamilyen egyesületbe sportolni, ismerkedj.

Albérletet is úgy keress hogy először egy szobát egy nagyobb lakásban ahol veled egykorú fiatalok laknak, lehet velük is össze tudsz barátkozni.

Meg elmész az új kollégákkal néha ebédelni v iszogatni, rajtuk keresztül megismersz még több embert.

Hétvégenként meg kirándulj sokat,mozdulj ki esetleg hívj el magadhoz régi iskolás barátokat. Gondolom a faludban nincs pl. középiskola, a középiskolai osztálytársaiddal vedd fel újra a kapcsolatot, szervezz pl. osztálytalit.

Önkénteskedni is eljárhatnál, pl. ha szereted a kutyákat, akkor összebarátkozhatsz a menhelyen más önkéntesekkel akikkel a közös témád már adott is.

Ha otthon ülsz senki nem fog becsöngetni és térden állva könyörögni h barátkozz vele. Nincs okod tovább otthon ülni és várni a sült galambot.

2015. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A költözés és új munka jó ötlet.
2015. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Senkim sincs. Mitévő legyek?"


Vannak szüleid és testvéred. Tehát nem igaz, hogy senkid sincs.

Nekem minden rokonom meghalt. Tényleg senkim sincs.


Mit tegyél? Szeresd a szüleid, és teremets olyan életet magadnak, amilyent te szeretnél. Ne pedig siránkozz.

2015. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem siránkozás. Olvasd el a kérdés alatti szöveget.
2015. ápr. 12. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg saját lábra állni és új életet kezdeni... de egy kérdés: a legalább 100km honnan jött?
2015. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!