Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (bővebben lent)

Mitévő legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves átlagos srác vagyok. Olyan problémám lenne a családommal (anya + apa), hogy nehezen viselik el azt a tényét, hogy a világ fejlődik és újabb trendek és szokások jelennek meg. Arra célzok, hogy nem fogadják el azt, hogy ha egy pasi borotválja a hónalját, vagy a fanszőrzetet vagy a mellkasát. Szerintük egy férfi az arcán kívül semmit se borotváljon. Én is szeretnék fejlődni és a fent leírtakat megtenni. De a szüleim nem nagyon fogadják el ezt. És ha pl. leborotválom a hónaljamat vagy a mellkasom, és meglássák (öltözés közben, strandon, stb.) akkor mindig jönnek azok a bizonyos "fejmosások" és okítások.


Segítsetek légyszives, hogy mi tévő legyek ez ügyben!

Köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 2. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor borotválkozz, mikor nem figyelnek, nincsenek otthon, vagy alszanak. Egyébként semmi beleszólásuk nincs, hiszen 18 felett vagy már.
2014. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De nem azzal van a gond, hogy amikor nem tudják meg.

Hanem azzal, hogy később úgyis megtudják (mert képesek kilesni mikor öltözök, stb.) És nem is akarom megbántani őket.

2014. okt. 2. 19:01
 3/13 anonim válasza:
100%

Mondd, hogy jobban érzed így magad, és sokan csinálják. Hogy a mai csajoknak ez kell.

Nő vagyok amúgy, szőrpárti.

2014. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Felnőtt ember vagy, van, amibe nem szólhatnak bele. Ezt meg kell érteniük, és azt is, hogy lehet, hogy nekik nem tetszik amit csinálsz, de nem tudnak ellene tenni. Hallgasd a fejmosást, vagy ülj le velük beszélgetni, és mindd el a véleményed.
2014. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Van egy haver aki beszólt pár másik havernak: "Egy igazi férfi szőrös. Ti csak giliszták vagytok!". És utánna jól becsíptünk xdddd
2014. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 20 évesen itt tartasz? Igazából akkor tök mindegy, hogy borotválkozol-e vagy sem. Milyen nőnek kell egy ennyire pipogya pasi, akinek anyu mondja meg, hogy mijét borotválja? Kb. 15 éves korom óta borotválom mindenemet, nem szóltak bele a szüleim, de teljesen be is sértődtem volna, ha az ennyire intim dolgaim akár szóba is kerültek volna. Amúgy szerintem költözz el, hátha attól kicsit összeszeded magad, mert elvileg felnőtt férfi vagy.
2014. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Abban igazuk van, hogy egy férfi csak az arcát borotválja, ha nem meleg. Nem kell mindenáron a divatot követni.

30/F

2014. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

22 éves fiam van. Én elfogadom, hogy a világ fejlődik, hogy ma másképp él egy fiatal mint az én időmben.

Engem az nem zavar ha a fiam a hónalját borotválja. Ha úgy gondolja, hogy így kevésbé izzad akkor tegye. De az engem is kiakasztana, ha a mellkasát, lábát, vagy fanszőrzetét borotválná. Ez nem maradiság kérdése, vagy nem az jelenti, hogy nem képes az ember a rohanó világgal együtt élni. A férfi legyen FÉRFI és nem egy csupasz kis kanmadam.. Hál istenek a fiamnak van annyi esze,hogy férfi maradjon..

2014. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az "és meglássák" kifejezés eleve kizárja nálam az igazi férfit, szóval nálad egyáltalán nem ezen múlik.

Egy igazi férfihez hozzátartozik az is, hogy tud írni.

2014. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jut a gyerekeim szőrzetét vizslatni ,hajmeresztő emberek vannak..


Esetleg üsd el egy poénnal ha ezzel jönnek.De nem értem hogyan láthatják meg a fanszőrzeted (hiányát) a szüleid..

2014. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!