Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam ha...

Mivel kössem le magam ha egymagam maradtam 2 hétig?

Figyelt kérdés
Mindenki elutazott itthonról és egymagam maradtam, most nagyon rosszul érzem magam belül, nincsenek barátim akik eljönnének hozzám, én meg nagy magányt érzek most és magam alatt vagyok.
2010. máj. 3. 08:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon vagyok szintén egész nap a 4 hósommal!Olyan jó lenne ezeket mind csinálni,sétálni,futni,kirándulni vagy csak egyszerűen lemenni a boltba!Olyan rossz helyen lakom,hogy az utcára sem merem egyedül kitenni a lábam!Nem rossz emberekre célzok,hanem kutyákra!Nagyon félek tőlük és már harapott meg kettő(igaz azok nem itt,de az ördög sosem alszik)Pedig egy séta a boltba egy délutánt lefoglalna!1 óra oda és 1 óra vissza!És legalább közösségbe is mehetnék.!
2010. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen rámszakadna így 3 hét . . .

Először is kitakaírítanám az egész lakást patyolattisztára (még a szekrényeket belülről is), mivel ez nem lenne meg egy nap alatt, ezzel elmenne az egész hét. Hogy ilyenkor ne golyózzak be, minden este egy kád fórró vízbe feküdnék valami jó könyvvel, utána a pihe-puha ágyikómból megnéznék egy jó filmet.

Ha végeztem a nagytakarítással tuti elkezdenék kísérletezni, hogy valami teljesen újat és finomat főzzek, meg sportolnék is valamit. Hú, ez nekem esne az ölembe . . . Így, barátok nélkül is annyi mindent tudnék kezdeni magammal :)

2010. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!