Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam ha...

Mivel kössem le magam ha egymagam maradtam 2 hétig?

Figyelt kérdés
Mindenki elutazott itthonról és egymagam maradtam, most nagyon rosszul érzem magam belül, nincsenek barátim akik eljönnének hozzám, én meg nagy magányt érzek most és magam alatt vagyok.
2010. máj. 3. 08:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Hozzánk jöhetsz kertet ásni mi meg cserébe kedvesek leszünk hozzád!
2010. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én edzeni szoktam, ha hirtelen sok időm akad. Ma pl. elmentem futni egyet, 1 órát, közben nézelődtem, jókat gondolkodtam, hazaérve kis súlyzózás, na meg nyújtás... Persze totál leizzadtam, úgyhogy akkor a fürdés adott, utána egy vacsora, esetleg egy film és kész is, elment az egész délután + este, ideje lefeküdni.
2010. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
valami kulturális program, ha van rá igényed. Én tuti elmennék valami kiállításra, moziba ilyesmi, ezeket egyedül is lehet.
2010. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

vegyél ki könyvtárból valami jó könyvet, olyat ami annyira izgalmas, hogy a végén még örülsz is, hogy egyedül vagy és nyugodtan olvashatsz.

tegyél fel egy kérdést, hogy ki mit ajánl és abból válogass.

2010. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás, munka, házimunka, olvasás, séta????
2010. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen lehet unatkozni, egyedül is mindig le tudom kötni magam és nem is értem meg azokat, akiknek ez nehéz... Az előttem felsoroltak remek ötletek, szerintem sorba mindet kezd el csinálni és csak úgy el fog repülni ez a két hét az tuti!
2010. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj valami új hobbiba, ahol sok ember van. Pl. tánctanulás, rajzszakkör, menj le edzőterembe vagy aerobicozni... stb. Ez akkor is ajánlatos lenne, ha nem utazott volna el a családod, ha nincsenek barátaid. Minél előbb szerzel néhányat, annál jobb.
2010. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Cserélnék veled szívesen.

Amúgy meg olvass, nézz filmeket, netezz, sétálj, menj úszni, stb.

2010. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Énse tudom milyen unatkozni,ha egyedül vagy otthon!

Mert jó,unatkozni tudok,de olyan helyzetben mint te nem.


Sportolj,énekelj,

tanulj,dolgozz,házimunka,rendezd át a szobádat,olvass,film nézés,gépezés,tedd rendbe magad (haj,köröm stb,magyarul foglalkozz magaddal),táncolj,

sétálj,fuss,menj el fotozni,barátkozz,feküdj ki a kertbe,

csetelj,rajzolj,menj el vásárolni,menj el valami ruhaüzletbe és ott nézelüdj,focizz,görkorizz,deszkáz vagy ha nemtudsz tanulj meg,kertészkedj,játszótéren hintázz,


hirtelen ennyi jutott eszembe,de azért,mert nem tudom:

-lány vagy fiú vagy

-mennyi idős vagy

-hova valósi vagy

-érdeklődési köreid

-panel vagy kertesz ház

-tanuló vagy diák vagy


meg hasonlók,ezek nélkül így elég sok hülyeséget tudtam írni.:)

2010. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
23 éves diák lány:) Párom vidéken dolgozik, anyum pedig Kakasszéki Reumatológiára feküdt be 2 hétre...
2010. máj. 3. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!