Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel kössem le magam ha...

Mivel kössem le magam ha egymagam maradtam 2 hétig?

Figyelt kérdés
Mindenki elutazott itthonról és egymagam maradtam, most nagyon rosszul érzem magam belül, nincsenek barátim akik eljönnének hozzám, én meg nagy magányt érzek most és magam alatt vagyok.
2010. máj. 3. 08:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el kreatívkodni! vegyél kásagyöngyöt,hímzőcérnát,süthetőgyurmát- nagyon szép dolgokat ki lehet hozni belőle,és figyeld meg,hogy nem is drága szórakozás! (én pl most készülök teszveszen venni,kásagyöngy 75ftért 20g-jó üzlet;)


nem tudom hol laksz,de én például szivesen dumálnék veled,bár most épp vizsgára készülök,de biztos lenne időm :) tatabányai vagyok :)

17L

2010. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Látogasd meg minden nap anyádat, szerintem ezt kérdezni se kéne.

Én nagyszülőket is minden nap látogatom, ha kórházban vannak.

2010. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jó de ez nem kórház ha nagyon megnézzük. Olyan mintha welnessre ment volna, hisz egész nap kezelések, masszírozások, medencetorna stb.
2010. máj. 3. 11:16
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Azt hittem egy tinilány a kérdező, amíg le nem írta, hogy huszonéves. Ha tanulsz, akkor egész véletlenül nem vizsgaidőszak van már? Mert nálunk igen. Hát jó, ha ilyenkor tudsz unatkozni, nekem nem megy.
2010. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el sétálni a kutyádta , kirándulj , sportolj !

Menj el állatkertbe , Menhelyre segítőnek !

Vagy Dvd-z, halgass zenét, takarítsál , nyírd le a füvet,rendezd át a szobád , pucold meg az ablakokat !

Annyir minden van amit csinálhatnál :)


Találd fel magad!

2010. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kijegyzetelhetnél mondjuk helyettem 8oo oldal könyvészetet:) megköszönném!


egyébként, tölts le filmet, sétálj, mozogj...olvass

2010. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ugyanmááá!!! ne siránkozz. már a fél karját odaadná, h 2 hétig nyugiban lenne.

egyébként itt gyik-en is el lehet tölteni napokat csak azzal, h olvasgatsz, meg válaszolsz.


én pl. csinálok olyat is, h ami régebben érdekelt (idegen szó, valami tárgy, vagy pl. a csernobili atomkatasztrófa) utánanéztem a neten. aztán mivel mindenhol van 1 csomó link, csak kattintottam, és barangoltam a neten egész nap :)


úgy el lehet vele tolni az időt, h ihaj.


a sport is marha jó dolog. fogod a kis lejátszódat, teszel rá jó zenéket. futsz, bringázol, sétálsz.

ha van a közelben vmi víz, akko kimész a partra.

vagy menj át vmelyik normális szomszédhoz, és segíts neki vmiben.


tarts szépségnapot, vegyél vmi illóolajos fürdőt, fessél hajat, szemet, körmöt.


ha van némi kessed utazz el vmi olyan városba ahol még nem voltál.


hallod, annyi jó dolog van, olyan kevés pénzért. ha olyan szabad lennék mint te most, akkor biztos nem lógatnám az orrom, hanem csinálnám, ami épp jól esik.

ne legyél má ilyen posszant!

2010. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy 3 hét:(
2010. máj. 13. 23:30
 19/22 anonim ***** válasza:
Házibulik, discho, sport, uszoda, fittnes.... vágj egy új dologba keres új barátokat.
2010. máj. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

Ha ennyire ráérsz, játsz egy kicsit a fiammal, amíg én tanulok :P

Legyél már kreatívabb, nem igaz, hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal. Neked kajak nem lesznek vizsgáid, hogy ennyire ráérsz??

Ezek mellett ajánlom, süss egy tortát, takarítsd ki a lakást, menj úszni, tölts le valami sorozatot (én most éjjelente a Kés/Alatt-ot nézem), csinálj egy folttakarót, gyűjts gyógynövényeket (mostanában jöttem rá, hogy ez milyen jó buli), selejtezz a ruháid között, rakj rendet a gépeden (rendezd a mappáidat, töröld ami nem kell, stb), olvass egy könyvet, menj moziba, tölts egy pezsgőt és feküdj be a kádba, menj el fodrászhoz, szoliba vagy napozni, stb. Én ezeket csinálnám, ha rámszakadna 3 hét szabadság, és még tanulnom sem kéne a vizsgaidőszak közepén.


egy veled egyidős egyetemista anyuka

2010. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!