Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kapná meg a lányunkat ha...

Ki kapná meg a lányunkat ha velünk történne valami?

Figyelt kérdés

Annyi baleset van,rengeteget megyünk kocsival.

Ki kapná meg a lányunkat? 1 éves csak.

Van egy hugom,fél évessel van otthon,imadja a lányom is. Anyagilag elvannak,bár hiteles házban. Nem kellene bölcsibe adniuk.

Vannak anyósék,dolgoznak,nem keresnek túl sokat,50 felett vannak.

Van anyám,jól keres,60 felett van,már nem bírja úgy,mellette is menne bölcsibe egyből.

Ennyi a közeli rokonság.

Ha mindenki jelentkezne érte akkor ki kapná? Mi a hivatalos sorrend ha gyakorlatilag mindenki megfelel a feltételeknek?


2016. dec. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg a húgod.
2016. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindenki jelentkezik érte, akkor is mindig van egy sorrend. A legelső amit mindig figyelembe vesznek, hogy a gyermeknek mennyire változik meg az élete.

Egyébként pedig mindig van egy sorrend és az alapján mindig a legjobb életkörülmények lesznek a mérvadóak.

2016. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én a szüleitekre tippelek, azt hogy ki részéről nem tudom. Szerintem döntsétek el együtt az apukával/apukával (nem tudom te melyik vagy) és vegyétek szerződésbe.
2016. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy végrendelet gyorsan megoldaná a problémát, amiben le lehet fektetni, hogy ki "kaphatja". Persze dönt a gyámhivatal is ebben, de hatalmas előnnyel indul a megnevezett személy.
2016. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem anyukád a legesélyesebb a kora miatt, mert 80 felett lenne, mire a lányod kirepül a fészekből.

Anyóséknál nem mindegy, hogy 51 vagy 59 évesek.

Én a húgodra tippelnék, még "testvére" is lenne.

2016. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a húgod lenne a logikus és a legjobb a gyereknek, de ha ezen aggódsz, akkor írjatok egy végrendeletet és akkor máris befolyásoltátok a hivatalos sorrendet és a többi családtag is jobban belenyugodna. Pl ha anyósék látják, hogy ti a húgodra akartátok bízni a gyereket, akkor (ha normálisak) tiszteletben tartják és nem vágnak fesztivált a gyámügyön.
2016. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez jobb esetben nem úgy működik, hogy mindhárman jelentkeznek érte, aztán a bíróságon vetélkednek a gyerekért, hanem összeül a család, és szépen együtt eldöntik, mi a legjobb megoldás. Teljesen mindegy, kihez kerül, a többiek attól még ugyanúgy részt vehetnek az életében, mint ahogy ezt most is nyilván teszik.

De bízzunk benne, hogy erre úgysem lesz soha szükség.

2016. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Amikor kicsi volt a gyerek, akkor szepen leultunk a csaladdal es elmondtuk hogy mit szeretnenk akkor ha ez megtortenne. Mindenki elfogadta.


Most mar nagy, el tudna egyedul is donteni.

2016. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!