Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha apám 17 évesen...

Normális, ha apám 17 évesen hazarángat?

Figyelt kérdés

Tegnap történt az eset. Apukám nem volt otthon délután, ezért anyuval beszéltem meg, hogy elmegyek buliba a párommal meg náhány baráttal. Jól elvoltunk, én éppen a barátommal táncoltam, amikor megjelent az apám és közölte, hogy most rögtön menjek haza. Én természetesen ellenkeztem, vitatkoztam, de apám addig nem hagyott békén amíg haza nem mentem.

Ma egész nap veszekedett velem, hogy mit képzelek magamról, hogy merek elmenni bulizni az ő engedélye nélkül. Miért csinálja ezt?


2010. máj. 2. 23:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
nem értem anyud hol volt ekkor? nem állt ki melletted? ha ő elengedett és apád patáliázott,anyudnak ki kellett volna állnia melletted!
2010. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Anyu is nekem adott igazat, de az apámat ő se tudta leállítani.
2010. máj. 2. 23:40
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg az apudnak ezzel csak saját magát minősíti. Édesanyád elengedett, elvégre már 17 éves lány vagy,nem a pólyába rugdalódzol.Megérteném ha 13 éves kislányára ennyire vigyáz, de így nem értek vele egyet, főleg ahogy eljárt veled.
2010. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Én szerintem a 14 éves gyerekemet se szégyeníteném így meg a barátai előtt - meg nem mellesleg magamat se röhögtetném ki - , hogy odamegyek cirkuszolni.

Engem Anyukám 18 évesen rángatott haza - másnap ugyanoda mentem, sokra nem ment vele (bár erre olyan büszke nem vagyok, félreértés ne essék). Tényleg szar társaság volt, meg minden, de ez akkor sem volt egy helyes stratégia. OK akkor még nem volt mobil telefon - de Apukád megtehette volna, hogy felhív. De Anyukám legalább azért féltett, hogy rossz társaságba keveredtem - a te apukád meg szerintem láthatta, hogy jó helyen vagy, van, aki vigyáz Rád, - csak hatalmat akart demonstrálni.

2010. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Ráadásul mi az, hogy anyukád szavát semmibe veszi?
2010. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Nem a rossz társaság miatt volt ez az egész. Nem iszunk, nem dohányzunk, nem drogozunk.

2010. máj. 3. 00:05
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Úgy tudtam, hogy elég az egyik szülő engedélye. Bár majdnem felnőtt vagy, lehet, hogy elég lenne bejelenteni, hogy elmentem, ekkor és ekkor jövök.
2010. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

De gáz...

Ne szólj hozzá 1 hétig, direkt. Jól leégetett.

2010. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Az én apám vett egy fémsípot amit a torna tanbárok is használnak.Nyáron este 8 órakor kiállt az erkélyre(tizediken laktunk egy lakótelepen) és addig fújta a sípot amíg nem látta,hogy indulok hazafelé..Persze ilyenkor mindig a ház előtt a kis parkban voltam a barátaimmal amit fentről is lehetett látni..Hanem voltam a ház előtt akkor megkeresett,és akkor is síppal jelzett.18 évesen még így beégetett...Szóval én el tudom képzelni,hogy mit éltél át,de apád nem fog megváltozni..Nálam akkor hagyta abba amikor elé álltam,hogy felnőtt nő lettem,és dolgozom..Innentől kezdve nem szólt semmiért,de nem is támogatott soha...Gondolom a te apád szava járása is az ,hogy "amíg az én kenyeremet eszed,amíg én gondoskodok rólad az lesz amit én mondok"(az én apám mindig ezt mondta)
2010. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

ma 00:33

* javítok: tornatanárok*

2010. máj. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!