Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvéremmel többször...

A testvéremmel többször veszekszem, és mindig én jövök ki hibásként (okok nélkül). Szerintetek van megoldás?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok és lány, a testvérem 20 éves én szintén lány.Annyira nem szoktam gyakran veszekedni vele, de van amikor nagyon összeveszünk..Általában úgy kezdődik hogy elég bunkón szól hozzám, én meg normális kérdezem hogy mi baja, és elkezd pattogni, hogy csináljam amit mond stb... és utána meg én mondom hogy ne csicskáztasson ( itt mondjuk a pénzről volt szó, és mondtam neki h többször nem adok stb...) és akkor elkezdte mondani hogy neki 14 évesen nem volt ilyen nagy a szája.Később alig beszélünk, de mire ő elmondja anyumnak, ő is azt hiszi hogy én vok a hibás.Tudom hogy ez átlagos, de mégis és leszek a hibás, mivel anyum is úgy van vele, hogy a kisebb kezdi, miközbe ez nem így van.Ha meg el akarom mondani hogy volt nem engedi h végig mondjam.mit tegyek???
2010. máj. 2. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ajánlom a Cruciatus-átkot!
2010. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szar le. Ha ilyen gyerekes hogy anyádnak árulkodik.
2010. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Háte nem tudom, ez elégérdekes...

nálunk is ugyanez van, a kor az stimmel (14 év), de én vagyok a nagyobb, szóval ezért mindent rám lehet fogni a kisebb terrorizálása alatt. :S


Próbálj meg akkor odamenni anyukádhoz, amikor a nővéred nincs otthon, és beszéld meg vele! Mond el neki mi a problémád és, hogy eléggé egyoldalúan kezeli a vitákat



Remélem minden rendbejön ;)

2010. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

megpróbálok beszélni vele

2010. máj. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!