Együtt vagy külön karácsonyozni?
Hogyhogy nincs mivel odautaznod?
Tömegközlekedésről hallottál? (Busz, vonat)
Gondolom nem a nagy orosz tajgán laknak a szülők, vagy a Holdon?
Ha annyit nem tud megtenni, hogy kimegy eléd az állomásra, akkor megette a fene az egészet.
Amúgy is egy önző s.gg-fejnek gondolom, már ennyiből is.
Van ám tömegközlekedés is a világon, de ha ilyen önző segg a csávó, én azért igen-igen elgondolkoznék ezek a kapcsolaton.
Egyébként karácsonyozzon mindenki a saját családjával, aztán majd szilveszterkor úgyis együtt lesztek, nem?
Nem voltam ilyen helyzetben.
De ha ilyen helyzetben lennék, akkor utaznék 25-én.
És ha még jövőre együtt lennénk, akkor ő utazna 25-én.
Egyik évben egyik szülő, másik évben másik szülő, így az igazságos.
Aztán, ha komolyan kiköttök egymás mellett, akkor úgyis Szenteste együtt lesztek, vagy ahogy gondoljátok, de az egyensúlyra mindig törekedj!
A mi szuleink is 180 km-ra laknak egymastol, de ha 300-ra lkatak volna is, akkor is elutaztunk volna egymashoz.
Van vonat, busz, felszalltam szepen 25-en reggel ra, ebedre boven odaertem, 6 korul indultam vissza. Masnap reggel a parom jott.
Ha 300 km-ra laknanak egymastol, annyiban modosulna, hogy elso este nem utaznek/utazna vissza a parom, hanem.masnap reggel egyutt megyunk a masik csaladhoz.
Szerintem ez elég egyszerű, csinálj, amit akarsz. Az miért nem jó? Én mindig így jártam el. Amíg anyám élt, őt látogattam, most már anyóst, akit kedvelek :) 24-én elmegyünk és aznap vissza is jövünk, mert szeretünk itthon aludni. Akik együtt akarnak lenni, legyenek együtt. Ha mindenki a saját szüleihez akar menni, legyen úgy... Ha az egyik a másikkal akar lenni, a másik nem, az már neccesebb, de 2 felnőtt ember csak meg tudja vitatni magával s a másikkal.
Nincs Egy Igaz Út, meg ez illik meg 3 hónap mennyi... Az embernek magának kell eldöntenie, mit tegyen.
Hogyhogy nincs mivel odautaznod? Én is el tudnék utazni bárhová, ha nagyon akarnék. Mindössze 40 perc gyaloglás a busz, max. 3 átszállással szerintem meg tudnám oldani, bárhova is kéne mennem. Neked se lehet sokkal macerásabb.
Miért ne hagynád egyedül? S nem egyedül, hazamegy a szüleihez, te pedig a sajátjaidhoz, ha egyszer nem visz el hozzájuk... Jól mondják egyesek, ne menj bele abba, hogy a te véleményed nem érdekes.
Arról se felejtkezz meg, ha esetleg elmész 25-én hozzájuk karácsonyozni, akkor a szülőknek ajándékot kell vinned.
Erre gondoltál és fel vagy készülve rá?
Mert 2 napra még hétköznap sem illik üres kézzel beállítani.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!