Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek pasik?

Miért ilyenek pasik?

Figyelt kérdés
Akikkel kötetlen kapcsolatom volt, azok folyamatosan belém szerettek, akikkel pedig komolyabban gondoltam, azok X-randi után egyszerűen nem jelentkezhettek.. Lányok! Voltatok már hasonló helyzetben?
2010. máj. 2. 13:35
 1/10 anonim válasza:
Az embereknek általában az elérhetetlen dolgok sokkal érdekesebbek. Ha egy férfi úgy érzi, nem lehetsz maximálisan az övé, sokkal érdekesebb leszel számára, mintha tudná, hogy a szíved az övé. A gyereket sem az alsó polc érdekli a játékboltban, hanem a legfölső, amit nem ér el. Az alsó polcon lévő játékért maximum hisztizik, de a fölső polcon lévőkért képes a zsebpénzét összekuporgatni, ha érted a hasonlatot.
2010. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert az élet szívás, azért.
2010. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

most kérdezhetném énis miért ilyenek a csajok?

én oda adtam a szivemet a lánynak mindenemet de neki 3 hónap után már nem kellet pedig képes lettem volna érte meghalni is és még most is:( nagyon szeretem:/

SZeretlek nyuszim(L)(L):( :(

bárcsak visszajönne hozám már két hónapja csak depizek:(

2010. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem csak a pasik ilyenek. Alapvetően emberi tulajdonság, hogy az kell amit nem kaphatsz meg. Azért ne keseredj el, meg fogod találni azt, akivel kölcsönösen kelletek egymásnak.
2010. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is elhagytak 1 hete. Szenvedek, de nem tudok mit tenni. Minden kapcsolatot megszakított, iwiw, msn, teló minden. Állítása szerint szeret, de a szülei nem tudják megbocsátani,h tönkre tettem...de azért el akart venni.. Én sem értem a pasikat, de egy ideig nincs is rájuk szükségem az biztos...:(
2010. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 13.51-nek.

Ne haragudj, amikor szerelmi válságba kerülök, azért eszembe sem jut a "depi" szót használni rá. Ha meg valóban depis vag, akkor ez is lehet az ok, hogy elhagytak. Tudod, a nőnek a legszebb dalia kell. Baja van elég...

2010. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt az lehet,amit a többiek leírtak,vagyis,hogy a pasiknak (hozzáteszem a nőknek is),az kell,amit nem kaphatnak meg.Másrészt nem lehet,hogy akikkel te is komolyabb kapcsolatot akartál,azokkal másképp viselkedtél?Arra gondolok,hogy nagyon rágörcsöltél a dologra és ha nem is tudatosan,de tudat alatt tetted ezt,mert vágytál arra,hogy legyen ebből valami.Lehet,hogy megérezték ezt rajtad,hogy görcsösen akarod és inkább menekülőre fogták.

Ez olyan,mint amikor az embernek nincs párja.Vár,próbálkozik,mikor összejön és boldog,akkor utána csak úgy ragadnak a pasik.Ez mind a kisugárzás miatt van. :)

2010. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16:56 Ebben nagyon nagyon van valami!!!!
2010. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasik ilyenek. De vannak férfiak is.
2010. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jajh:( 2 hónap után is fáj köztünk nem szakadt meg a kapcsolat 1 héten legaláb 3-4 szer látom és velem van:/

de anyira szar hogy megcsókolnám elmondanám mit érzek de a fejét elforditja és azt mondja én már nem szeretlek nem volt és nem is lessz köztünk már semmi:(

ez annyira fáj:( hogy 3 hónapig jártunk és nem akar emlékezni:/ pedig mindent megtetem hogy szeresen :/ valentin napkor is 7000 ft beleöltem:/ mert szeretem nem is gondolkoztam hogy nem marad pénzem csak azt hogy örüljön:/örült is:/:( szeretlek dominikám:/:(

2010. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!