Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ilyen a mamám?

Aix kérdése:

Mit csináljak ha ilyen a mamám?

Figyelt kérdés
Folyton vitázik, csúnyán beszél (legkisebb dolgon is káromkodik), volt hogy azt mondta rám hogy szégyen vagyok neki. Miatta nem lehet macskám, anno anyám beleegyezett és felhoztuk a macskát, akkor is fenyegetőzött hogy ő majd elengedi meg hogy elköltözik (velünk lakik) meg még sorolhatnám. Mindenért engem hibáztat és amiben csak tud ellenem fordul, van hogy miatta vannak a viták (anyám mindig mellé áll mert ő az idős), egyszerűen elegem van belőle. Sose szeretett engem azt észrevettem. Most már azt is letagadja hogy engem valaha is le szégyenezett. Neki csak a pénz számít, sokszor veszekszik a pénz miatt. Ha a kutyám oda megy hozzá vele is csak mérgelődik meg káromkodik. A tesójának (nem velünk lakik) ő neki is mond rólam dolgokat, amihez neki, sem a tesójának semmi köze nincs. Egyszerűen kibírhatatlan már. Minden ismerősünkre féltékeny. Régebben olyanokat mondott hogy "neki milyen jó hogy a családja olyan". Folyton morgolódik meg zsörtölődik, neki csak a pénz számít, régebben ha boltba mentem vele az egész bolt minket nézett mert káromkodott hogy "ez túl drága, ilyet aztán nem veszünk". De nem csak velem csinálta ezt, anyámmal is. (Mintha anyám óvodás lenne...) Tudom hogy nem volt olyan jó a gyerek kora, de akkor se a másikon kéne levezetnie, meg ez már nagyon sok amit csinál. Már én sem szeretem, sajnos nem tartom már mamámnak. Mit tehetnék? Jó lenne ha valaki adna tanácsot..!
2016. dec. 6. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem.. Lődd le:DDDD
2016. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Semmit nem tehetsz, maximálisan ignroálod míg elpatkol az öreglány, ennyi. Nem az életed része, legalábbis, ha csak negatívan érinti azt, ne hagyd, hogy az legyen...
2016. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudsz mit tenni, hiszen még az édesanyád is szenvedő alanya és nem tud ő sem tenni semmit.

Én is azt mondanám, hogy kerüld a társaságát, nézd levegőnek, ne szólj hozzá, ha ő szól ne válaszolj, ha bemegy abba a helységbe, ahol te vagy, menj ki, próbálj meg úgy élni, mintha ott sem lenne!

Jobb ötletem nincs!

2016. dec. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!