Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy javíthatnék az életemen?...

Hogy javíthatnék az életemen? Mert ez igy nem élet.

Figyelt kérdés

A családom egy nagy rakás szar, apám leszar minket, anyám meg olyan képet vág mint aki anyjátapját elvsztette ( közbe nem mert élnek ) , tesómat nem ismerem csak élünk egymás mellett, tulajdonképpen mindenki ezt teszi. Mindkét szülöm dolgozik, és emelett a nagyszülők tartanak el minket.

Nagyon nagy társasági ember vagyk-voltam, de így pénzhiján nem tudok eljutni szinte sehova, vagy ha igen akkor az beszűkül havi 1-2 alkalomra..Már 19 éves vagyok, leérettségiztem, épp munkát keresek de mivel még nem dogloztam, csak a jogsira és nyelvvizsgára alapozhatok .

Ma volt az hogy arra ébredtem hogy én így már nem akarok élni. Anyám igyekszik tönkretenni a baráti kapcsolataimat, mégpedig úgy hogy nem ad pénzt hogy találkozzam velük. (Ők szerencsére MÉG megértik, de ki tudja meddig).Nagyon elegem van, és ez így nem élet. Már a minimális életfeltétel is alig van biztosítva, már potom 500 ft-on és volt hogy ment az összeveszés. Nem bírom. Valaki tud egy olyan módszert az öngyilkosságra ami nem fáj ?


2010. máj. 1. 11:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
most összeszámoltam, 47 helyre küldtem el az önéletrajzom, de még sehonnan nem jött érdemi válasz, csak az hogy elolvasva. Vmit fogok csinálni az biztos, muszáj csinálni mert különben roppant hosszu , unalmas nyár előtt állok. Ma is, ahelyett hogy tök jó majálisi rendezvényen lennék itt punnyadok a laptop előtt 11 óta, mert nincs pénzem elutazni a szomszéd relepülésre ahol neves fellépők vannak meg vagány sörsátrak. elképesztő. de annyira dúrva, hogy nagyfater megdobott minket hóvégén egy 20assal hogy ne halljunk éhen! szószerint, és abból van mára 1500 Ft, az össz családi vagyon . roppant gáz. de ez a rendszer megy már egy éve. Apám, aki megkeres havonta vagy 300 kilót azt játsza itthon hogy igy ugy szar cég alig fizet neki 80 ezret...és ezt anyám csont nélkül elhiszi, miközbe a kollegájának a fia a barátom és hát látható különbségek vannak ugyanolyan fizetés mellett...anyámnak is hiába magyaráztam hogy csináljon vmit, ő a "jobb a biztos rossz, mert ezzől még rosszabb is lehet" , és innentől fogva lassu halál . Mi lesz ha a nagyszülőkkel neagyisten történik vmi ? akkor éhenhaluk?
2010. máj. 1. 14:30
 22/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen cserélnék veled! Nincs kocsim, nincs jogosítványom, elmenni szórakozni meg sehova sem tudok, mert a súlyosan beteg szüleimre vigyázok egész nap, és őket látom el, így dolgozni sem tudok elmenni, csak ápolási díjat kapok, mégsem rinyálok, h nekem milyen rossz stb., mert lehetne sokkal rosszabb is, és mégis vannak barátaim, akikkel itt a faluban néha találkozok,és van is témánk anélkül, h előző hétvégén orbitális bulit csaptunk vna és azt tárgyalnánk ki.Igaz, ritkán tudom csak elhagyni egyáltalán a házat, mert itthon kell lennem a szüleim miatt...neked meg meg lenne minden lehetőséged, és még a nagyszülők is támogatnak stb. és itt sírsz.pff

25/F

2010. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hogy van képed ilyen önző dognek lenni?

Én komolyan azt gondolom,hogy ez is kamu kérdés,mert ilyen ember nincs

2010. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

MI lesz,ha a nagyszülőkkel történik valami?

Igen,éhen halsz.

2010. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ilyet még soha nem mondtam!

Tudod igazad van! Rajtad már csak az öngyilkosság segíthet!!

JA!!Hiszen te azt se fogod tudni megtenni,mert a gyógyszer ,kötél,golyó pénzbe kerül.A híd messze van oda nem tudsz elmenni..

De annyira önző,ki ha én nem típus vagy,hogy még sajnálni sem tudlak..

Őszintén? Meg is érdemled,hogy ilyen életed van,mert nem is érdemelsz mást..Kívánom,hogy még jobban megnyomorgasson az élet!nagyon szánalmas vagy...

2010. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!